23 marca na hali sportowej Zespołu Szkół w Piaskach odbył V Międzypowiatowy Turniej Piłki Halowej Chłopców. Do turnieju przystąpiło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy po 4 drużyny.

W rywalizacji udział wzięły drużyny z następujących szkół: Gimnazjum w Piaskach, Gimnazjum w Fajsławicach, Gimnazjum Nr 2 w Świdniku, Gimnazjum Nr 3 w Świdniku, Gimnazjum w Biskupicach, Gimnazjum w Bystrzejowicach, Gimnazjum w Rybczewicach, Gimnazjum w Trawnikach.

W meczu o 3 miejsce gimnazjaliści z Piask pokonali uczniów z Rybczewic 3:0, w meczu finałowym Gimnazjum Nr 3 w Świdniku zwyciężyło z Gimnazjum w Trawnikach 1:0.

Dekoracji najlepszych dokonali dyrektor Zespołu Szkół w Piaskach Waldemar Szałek oraz wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Gimnazjum Nr 3 w Świdniku
  2. Gimnazjum w Trawnikach
  3. Gimnazjum w Piaskach
  4. Gimnazjum w Rybczewicach
  5. Gimnazjum w Fajsławicach
  6. Gimnazjum Nr 2 w Świdniku
  7. Gimnazjum w Biskupicach
  8. Gimnazjum w Bystrzejowicach

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

(dp)

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSC_0225-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSC_0225-300x300.jpgD.P.AKTUALNOŚCIEDUKACJASPORTGimnazjum Nr 2 w Świdniku,Gimnazjum nr 3 w Świdniku,Gimnazjum w Biskupicach,Gimnazjum w Bystrzejowicach,Gimnazjum w Fajsławicach,Gimnazjum w Piaskach,Gimnazjum w Rybczewicach,Gimnazjum w Trawnikach,Waldemar Białowąs,Waldemar Szałek,Zespół Szkół w Piaskach
23 marca na hali sportowej Zespołu Szkół w Piaskach odbył V Międzypowiatowy Turniej Piłki Halowej Chłopców. Do turnieju przystąpiło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy po 4 drużyny. W rywalizacji udział wzięły drużyny z następujących szkół: Gimnazjum w Piaskach, Gimnazjum w Fajsławicach, Gimnazjum Nr 2 w Świdniku, Gimnazjum Nr 3...