PZL-Świdnik, należący do Grupy Leonardo bierze udział w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa „Europoltech”. Targi odbywają się w Gdańsku w dniach 26-28 kwietnia.

To najważniejsza w Polsce impreza targowa dedykowana służbom porządku publicznego i służbom specjalnym.

Podczas Europoltech PZL-Świdnik prezentuje produkty wykorzystywane do tej pory przez polską Policję i Straż Graniczną.

Producent ze Świdnika może pochwalić się wieloletnią i owocną współpracą z polskim Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, zapoczątkowaną w 1995 r. wraz z dostawą 4 śmigłowców PZL Kania dla polskiej Policji i Straży Granicznej. Obecnie formacje te wykorzystują 14 śmigłowców produkcji PZL-Świdnik, w tym 3 typy maszyn tj. Mi-2, PZL Kania i PZL W-3/W-3A Sokół.

Europoltech stwarza również okazję do zaprezentowania najnowocześniejszych śmigłowców Leonardo Helicopters, w których produkcję zaangażowany jest PZL-Świdnik i które mogą być odpowiedzią na zapotrzebowanie polskiej Policji i Straży Granicznej na maszyny do utrzymywania porządku publicznego w przyszłości. Mowa o AW109 GrandNew i AW169.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/04/Europoltech-2017-fot.-PZL-Swidnik-1024x682.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/04/Europoltech-2017-fot.-PZL-Swidnik-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCI„ PZL-Świdnik” S.A.,Europoltech,Leonardo Helicopters,targi w Gdańsku
PZL-Świdnik, należący do Grupy Leonardo bierze udział w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa „Europoltech”. Targi odbywają się w Gdańsku w dniach 26-28 kwietnia. To najważniejsza w Polsce impreza targowa dedykowana służbom porządku publicznego i służbom specjalnym. Podczas Europoltech PZL-Świdnik prezentuje produkty wykorzystywane do tej pory...