Historia małego Jasia Karwowskiego znana jest wielu mieszkańcom Świdnika i okolic. Walka o zdrowie tego chłopca pokazuje jak wiele wysiłku, pracy czy środków jest do tego potrzebnych. Dlatego wędkarze postanowili także włączyć się w pomoc dla Jasia.

27 maja na łowisku w Mełgwi rozegrano charytatywne zawody. Zgodnie z ideą, całość zebranych środków, nie tylko tych z wpisowego, ale także i dobrowolnych datków, została przeznaczona na pomoc w leczeniu Jasia. Tego dnia nie liczył się wędkarski wynik, a dobre serce i wspaniała atmosfera. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele różnych kół i środowisk wędkarskich z naszego rejonu.

Po rozegraniu jednej tury wszyscy spotkali się na wspólnym poczęstunku. Łowisko odwiedził również Jaś Karwowski, który także próbował swoich sił w wędkowaniu. Jak widać na zdjęciach – z sukcesami.
Organizację zawodów wsparli:

Wójt Gminy Mełgiew
Honest odpady
Agencja Reklamy zewnętrznej Advercity
Vegas Dolina Alkoholi

CrossFit Czechów
Sala bankietowa „Gloria” Mełgiew
Stacja Paliw „Moya” Wieczorek
Koło PZW WSK Świdnik
Koło PZW Mełgiew.

 

UG Mełgiew

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/06/Jaś2.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/06/Jaś2-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCICharytatywne Zawody Wędkarskie,Gmina Mełgiew,Jaś Karwowski
Historia małego Jasia Karwowskiego znana jest wielu mieszkańcom Świdnika i okolic. Walka o zdrowie tego chłopca pokazuje jak wiele wysiłku, pracy czy środków jest do tego potrzebnych. Dlatego wędkarze postanowili także włączyć się w pomoc dla Jasia. 27 maja na łowisku w Mełgwi rozegrano charytatywne zawody. Zgodnie z ideą, całość...