W połowie czerwca, decyzją linii lotniczych Wizz Air, z siatki połączeń świdnickiego lotniska zniknęły rejsy do Glasgow.
W związku z licznymi prośbami ze strony podróżnych o przywrócenie kierunku, przedstawiciele lotniska potwierdzają, że pracują nad przywróceniem lotów. Dla wszystkich zainteresowanych jest ankieta, którą należy wypełnić. Dostępna jest na profilu Portu Lotniczego Lublin (Lublin Airport LUZ) na Facebooku i na stronie www.scotland.ankietka.pl.

Na profilu Portu Lotniczego Lublin czytamy:
Wielu z Was komentując nasze posty wyraża swoje niezadowolenie z powodu zamknięcia trasy Lublin – Glasgow. Pamiętajcie, że decyzje podejmuje zawsze linia lotnicza, a nie lotnisko. Decyzje podejmowane są na podstawie oceny szeregu danych, z których część dostarczają zainteresowane połączeniem lotniska. Za część argumentów jesteście odpowiedzialni Wy poprzez dokonywanie takich a nie innych decyzji zakupowych (np. mniejsza ilość podróży zimą, wybór tańszej o 30 PLN oferty z innego lotniska itp.).

Pracujemy w tej chwili nad przywróceniem połączenia z Lublina do Szkocji. Jest kilka możliwych scenariuszy, ale to jaki z nich będzie realizowany zależy w dużej mierze od Was.

 

(Lublin Airport LUZ)

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/07/luz-1024x614.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/07/luz-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIGlasgow,lotnisko,Port Lotniczy Lublin,przywrócenie lotów do Glasgow'
W połowie czerwca, decyzją linii lotniczych Wizz Air, z siatki połączeń świdnickiego lotniska zniknęły rejsy do Glasgow. W związku z licznymi prośbami ze strony podróżnych o przywrócenie kierunku, przedstawiciele lotniska potwierdzają, że pracują nad przywróceniem lotów. Dla wszystkich zainteresowanych jest ankieta, którą należy wypełnić. Dostępna jest na profilu Portu Lotniczego...