Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zawitali  goście. Były to dzieci, które przebywają na półkoloniach pn. „Lato w mieście” organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Ponad 40-osobowa grupa dzieci odwiedziła wczoraj świdnicką komendę.

Koloniści mieli okazję zwiedzić pomieszczenia budynku oraz przyjrzeć się z bliska pracy policjantów. Następnie na świetlicy obejrzały film i wysłuchały pogadanki na temat historii policji oraz bezpiecznego spędzania wakacji. Przed komendą spotkały się z przewodnikiem psa służbowego oraz policjantami ruchu drogowego. Miały okazję zasiąść na policyjnym motocyklu oraz w radiowozie.

Dzieci na koniec wizyty powiedziały, że wycieczka do policji była fajna i bardzo się im podobało. Z podarowanymi odblaskami na rękach i uśmiechami na twarzach pożegnały się i po wykonaniu pamiątkowej fotografii opuściły jednostkę.

 

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/68-110268.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/68-110268-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIdzieci w komendzie,KPP Świdnik,Lato w mieście,MOK,wizyta w komendzie
Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zawitali  goście. Były to dzieci, które przebywają na półkoloniach pn. „Lato w mieście” organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Ponad 40-osobowa grupa dzieci odwiedziła wczoraj świdnicką komendę. Koloniści mieli okazję zwiedzić pomieszczenia budynku oraz przyjrzeć się z bliska pracy policjantów. Następnie na...