Zmiany w opłacaniu składek, elektroniczne zwolnienia lekarskie i sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS – to tylko niektóre z tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”. Akcja odbędzie się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych we wrześniu, ale już teraz ruszają zapisy na szkolenia dla firm.

„Tydzień Przedsiębiorcy” odbywa się od 11 do 15 września. Na przedsiębiorców z województwa lubelskiego czeka m.in. kilka bezpłatnych szkoleń. Warto zapisać się na nie już teraz. Szkolenia odbędą się w Lublinie, Zamościu, Chełmie, Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim.

W programie są spotkania, które zainteresują zarówno doświadczonych pracowników kadr i płac, jak i początkujących przedsiębiorców. Będzie mowa m.in. o zmianach w opłacaniu składek od 2018 roku. Wtedy każdy przedsiębiorca będzie mieć indywidualny numer rachunku do opłacania składek, co uprości rozliczenia. Szkolenia dotyczą również elektronicznych zwolnień lekarskich, rozliczania zasiłków chorobowych i wysyłania pracowników do pracy w krajach Unii Europejskiej. Eksperci ZUS przybliżą też najczęściej spotykane formy oszustw ubezpieczeniowych i podpowiedzą, jak się ich ustrzec. A dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem, ZUS organizuje szkolenie „Pakiet nowego przedsiębiorcy”.

Szczegóły wydarzeń „Tygodnia Przedsiębiorcy” i informacje o zapisach można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

ZUS Lublin

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/logo-tydzien-przedsiebiorcy-1024x196.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/logo-tydzien-przedsiebiorcy-300x300.pngD.C.AKTUALNOŚCITydzień przedsiębiorcy,ZUS
Zmiany w opłacaniu składek, elektroniczne zwolnienia lekarskie i sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS – to tylko niektóre z tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”. Akcja odbędzie się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych we wrześniu, ale już teraz ruszają zapisy na szkolenia dla firm. „Tydzień Przedsiębiorcy” odbywa się od 11 do 15...