Huragan od 2:0 do 2:3

Nic nie zapowiadało porażki gospodarzy, który po 35 minutach gry prowadzili z Milą Turka 2:0.  Najpierw do siatki przyjezdnych trafił Sebastian Wojciechowski, a potem po faulu na Łukaszu Danielu rzut karny wykorzystał Kamil Hanc. Niestety potem w ciągu czterech minut Damian Janczak musiał dwa razy wyciągać piłkę z siatki i do przerwy było 2:2.
Bramki: Sebastian Wojciechowski (26′), Kamil Hanc (35′-rzut karny).
Huragan: Damian Janczak, Piotr Biszkont (65′ Marcin Mietelski), Maciej Jarosz, Mateusz Wawruszak, Mateusz Bartocha, Mirosław Chudy (80′ Eryk Futa), Kamil Hanc, Wojciech Mitelski (75′ Dominik Daniel), Igor Motyl (84′ Mateusz Wójcik), Sebastian Wojciechowski, Łukasz Daniel.
Decydująca, jak się potem okazało, akcja meczu miała miejsce w 58 minucie. Jeden z zawodników Mili trafił w poprzeczkę, ale dobitka, przy biernej postawie siostrzytowian znalazła już drogę do siatki. Huragan miał sytuacje by zmienić wynik meczu, ale piłka trzy razy zatrzymywała się na poprzeczce. Bohaterem Turki został bramkarz. Najpierw wybronił strzał Macieja Jarosza z rzutu wolnego, po którym futbolówka zmierzał w okienko, a kilka minut później również w kapitalnym stylu odbił silne uderzenie Łukasza Daniela z bliskiej odległości.
W IV kolejce spotkań grupy IV klasy B futboliści Huraganu Siostrzytów zagrają na wyjeździe z LKS Wierzchowiska. Powiatowe derby odbędą się w niedzielę 17 września o godz. 15.