Człowiek, który żyje po to, by pomagać innym, sam potrzebuje dziś pomocy.

O Kamilu Misztalu pisaliśmy na łamach LSW24 już wielokrotnie. Ten pełen determinacji, niepełnosprawny człowiek, założyciel fundacji „Krok do Marzeń”, gościom portalu znany jest głównie z jego akcji „W protezie na Rowerze”. Przypomnijmy, że przebył rowerem tysiące kilometrów, by pomagać w zdobyciu funduszy na protezy dla potrzebujących.

Kamil Misztal jako małe dziecko uległ ciężkiemu poparzeniu, w wyniku którego amputowano mu prawe podudzie. Od 4 lat prowadzi Fundację Krok do Marzeń, która zajmuje się zbieraniem środków na zakup protez, leczenie oraz rehabilitację.

Obecnie pojawiły się kłopoty z jego zdrowiem. Kamil potrzebuje wymienić poszczególne części swojej protezy. Koszty przewyższają jednak jego możliwości, bo potrzebne jest aż 12000 zł.

Pomóc można na portalu zrzutka.pl

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/uua2tz-fc75750a.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/uua2tz-fc75750a-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKamil Misztal,nowa proteza,zbiórka dla Kamila,Zrzutka
Człowiek, który żyje po to, by pomagać innym, sam potrzebuje dziś pomocy. O Kamilu Misztalu pisaliśmy na łamach LSW24 już wielokrotnie. Ten pełen determinacji, niepełnosprawny człowiek, założyciel fundacji „Krok do Marzeń”, gościom portalu znany jest głównie z jego akcji „W protezie na Rowerze”. Przypomnijmy, że przebył rowerem tysiące kilometrów, by...