Wygrana Oleśni i remis Traweny w A klasie

Czwarta kolejka spotkań w piłkarskiej A klasie drużynom z terenu gminy Trawniki występującym na tym szczeblu rozgrywkowym przyniosła zwycięstwo i remis. W dużo lepszych nastrojach z Rokitna wracali futboliści Oleśni Oleśniki, który pokonali tamtejszą Perłę 3:1 (2:0). Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Łukasz Barański, którzy do siatki rywali trafiał w 2, 18 i 84 minucie gry.
Oleśnia: Przemysław Mączka, Paweł Kropornicki, Dominik Wronka, Paweł Fidut (70′ Wojciech Mrugała), Kamil Kluch, Maciej Marek, Łukasz Janiak (60′ Grzegorz Mazur), Łukasz Kamiński, Piotr Wójtowicz (75′ Krzysztof Godula), Łukasz Barański, Kamil Witkowski. Oleśnia w piątej kolejce na własnym boisku, w niedzielę 17 września o godz. 15, będzie podejmować Piotrcovię Piotrków.
Gorzej poszło ekipie Traweny, która gościła na boisku beniaminka – KS Serniki. Po niezbyt ciekawym meczu podopieczni trenera Waldemara Ocyska tylko zremisowali 1:1 (1:1). Bramkę na wagę jednego punktu trawniczanie zdobyli w 19 minucie gry, a do siatki trafił Kamil Maziarz. Trawena: Ireneusz Sajecki, Piotr Kwiatkowski, Grzegorz Limek, Grzegorz Bancerz, Szymon Bancerz, Paweł Bors (60′ Hubert Mrugała), Kamil Maziarz, Michał Jeleniewski, Jakub Ostrówka (65′ Tobiasz Szafranek), Radosław Młynarski, Bartosz Madeja. Trawniczanie na pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie będą musieli poczekać co najmniej do kolejnego spotkania, które zostanie rozegrane w niedzielę 17 września o godz. 12. Wtedy to do Trawnik przyjedzie Perła Rokitno.