Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IX KOLEJKA

niedziela 29 października godz. 13.00 Moravia Morawica – LKS WIERZCHOWISKA

III LIGA (GRUPA IV) – XIV KOLEJKA

sobota 28 października godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – Podlasie Biała Podlaska

KLASA OKRĘGOWA – XIII KOLEJKA

sobota 28 października godz. 12.00 PIASKOVIA PIASKI – POM Iskra Piotrowice

sobota 28 października godz. 14.00 Polesie Kock – AVIA II ŚWIDNIK

A KLASA (GRUPA III) – XI KOLEJKA

niedziela 29 października godz. 14.00 GLKS Głusk – VICTORIA RYBCZEWICE

niedziela 29 października godz. 14.00 TRAWENA TRAWNIKI – Madjan-Marina Zemborzyce

niedziela 29 października godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Rohland Tuszów

niedziela 29 października godz. 14.15 ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK – Tajfun Ostrów Lubelski

A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – XI KOLEJKA

niedziela 29 października godz. 14.00 Znicz Siennica Różana – MKS SIEDLISKA

B KLASA (GRUPA IV) – X KOLEJKA

niedziela 29 października godz. 14.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW –  Krzczonovia Krzczonów (na stadionie Tura w Milejowie)

niedziela 29 października godz. 14.00 VIR DOROHUCZA – Mila Turka

niedziela 29 października godz. 14.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW LKS BISKUPICE

niedziela 29 października godz. 14.30 Avenir Jabłonna – LKS WIERZCHOWISKA

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – XIII KOLEJKA

piątek 27 października godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – AP TOP 54 Biała Podlaska

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – MECZ ZALEGŁY Z IV KOLEJKI

sobota 28 października godz. 14.30 PIASKOVIA PIASKI – Ludwiniak Ludwin

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – XIII KOLEJKA

sobota 28 października godz. 11.00 Niedźwiadek Chełm – AVIA ŚWIDNIK

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – XIII KOLEJKA

sobota 28 października godz. 11.00 MUKS Kraśnik – AVIA ŚWIDNIK

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XI KOLEJKA

niedziela 29 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Jedynka Krasnystaw

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XI KOLEJKA

niedziela 29 października godz. 12.30 AVIA ŚWIDNIK – Jedynka Krasnystaw

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA I) – X KOLEJKA

niedziela 29 października godz. 11.00 Sygnał Lublin – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – X KOLEJKA

sobota 28 października godz. 11.00 Bronowice Lublin – AVIA ŚWIDNIK 

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – X KOLEJKA

sobota 28 października godz. 11.00 UKS Dys – PIASKOVIA PIASKI 

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA IV) – X KOLEJKA

sobota 28 października godz. 13.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Dubler Opole Lubelskie

 

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/22883114_1875203719159962_223339250_n.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/22883114_1875203719159962_223339250_n-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTkibic piłkarski,Weekendowy terminarz
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IX KOLEJKA niedziela 29 października godz. 13.00 Moravia Morawica - LKS WIERZCHOWISKA...