Wczoraj informowaliśmy o zderzeniu się dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Krępieckiej i Armii Krajowej w Świdniku. Sprawcą zdarzenia był 65-letni mieszkaniec Łęcznej, który jak się okazało był nietrzeźwy. Wjeżdżając na rondo pojazdem renault wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym volkswagenem. W wyniku zderzenia pojazd pokrzywdzonego przewróciło się. Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego do wydobycia kierowcy.

Wczoraj tuż przed godziną 11 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ul. Krępieckiej i Armii Krajowej doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu ustalili, że 65-letni kierujący pojazdem marki Renault wjeżdżając na skrzyżowanie z ruchem okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 58-letniemu kierowcy volkswagena.

W wyniku zderzenia pojazdów ten drugi przewrócił się na bok. Do uwolnienia poszkodowanego konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego przez straż pożarną. Po wydobyciu mężczyzny został przewieziony do szpitala z obrażeniami. Kierowca renault okazał się być nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Teraz odpowie za spowodowanie wypadku oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 4,5 lat pozbawienia wolności.

 

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/358-114890.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/358-114890-300x300.jpgredAKTUALNOŚCInietrzeźwy kierowca,piasecka policja,policja,skrzyżowanie ul. Krępieckiej i Armii Krajowej,wypadek
Wczoraj informowaliśmy o zderzeniu się dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Krępieckiej i Armii Krajowej w Świdniku. Sprawcą zdarzenia był 65-letni mieszkaniec Łęcznej, który jak się okazało był nietrzeźwy. Wjeżdżając na rondo pojazdem renault wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym volkswagenem. W wyniku zderzenia pojazd pokrzywdzonego przewróciło się. Konieczne było użycie...