Wczoraj policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie od kobiety, która znajdowała się w lesie wraz ze swoją 9-letnią córką i nie mogła się z niego wydostać. Natychmiast w pomoc w odnalezieniu drogi powrotnej włączyli się policjanci. Szczęśliwie kobieta wraz z córką całe i zdrowe odnalazły się.

Wczoraj tuż przed godziną 16:00 policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że w lesie w miejscowości Emilianów znajduje się kobieta z 9-letnim dzieckiem, która zgubiła się i nie potrafi wydostać się z lasu. Natychmiast w pomoc zaangażowali się policjanci i rodzina. Funkcjonariusze utrzymywali kontakt telefoniczny z kobietą, nawoływali ją sygnałami dźwiękowymi i kierowali w którą stronę ma się poruszać. Gdy ustalili lokalizację kobiety z córką – do lasu wjechał jej krewny samochodem terenowym i odebrał je. Okazało się, że pieszo przeszły około 5 kilometrów.

Z uwagi na to, że zapadał zmierzch i w lesie było już ciemno akcja poszukiwawcza musiała być dynamiczna i szybka. Na szczęście kobiecie z dzieckiem nic się nie stało, całe i zdrowe wróciły do domu.

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/Obraz-084-1024x768.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/Obraz-084-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIlas,policja,poszukiwania,zagubieni w lesie
Wczoraj policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie od kobiety, która znajdowała się w lesie wraz ze swoją 9-letnią córką i nie mogła się z niego wydostać. Natychmiast w pomoc w odnalezieniu drogi powrotnej włączyli się policjanci. Szczęśliwie kobieta wraz z córką całe i zdrowe odnalazły się. Wczoraj tuż przed godziną 16:00 policjanci...