Świdniccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem. Na łuku nieutwardzonej drogi biegnącej przez las służby zastały wrak spalonego pojazdu, a obok niego zwłoki mężczyzny. Ustalono, że kierującym renault był 29-letni mieszkaniec Świdnika. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Do wypadku doszło po godz. 20. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w rejonie lasu Rejkowizna słychać było potężny huk. Na miejscu służby zastały wrak palącego się pojazdu, a obok zwłoki mężczyzny.

Wstępnie ustalono, że do wypadku doszło na łuku biegnącej przez las drogi gruntowej. Samochód marki renault zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem mężczyzna wypadł z pojazdu. Policjanci ustalili, że jest nim 29-letni mieszkaniec Świdnika.

Ciało mężczyzny zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci wyjaśniają a okoliczności tego zdarzenia.

ED

Zapisz

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/68-114335_m-358d2464.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/68-114335_m-358d2464.pngredAKTUALNOŚCIlas,Rejkowizna,spalone auto,zwłoki mężczyzny
Świdniccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem. Na łuku nieutwardzonej drogi biegnącej przez las służby zastały wrak spalonego pojazdu, a obok niego zwłoki mężczyzny. Ustalono, że kierującym renault był 29-letni mieszkaniec Świdnika. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Do wypadku doszło po godz. 20. Policjanci otrzymali...