Paweł Leśny z KPP w Świdniku poinformował, że wczoraj w godzinach popołudniowych policja otrzymała zgłoszenie dotyczące znalezienia zwłok noworodka w rzece w miejscowości Krzesimów.

Makabrycznego odkrycia dokonał mężczyzna spacerujący wzdłuż rzeki. Jak podaje Dziennik Wschodni, wstępne oględziny zwłok wskazały, że ciało należy do dziewczynki, która najprawdopodobniej została wrzucona do wody tuż po porodzie. Jutro przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci.

Postępowanie w tej sprawie śmierci dziewczynki prowadzi Prokuratura Rejonowa w Świdniku.
Na obecnym etapie śledztwa policja i prokuratura nie udzielają szczegółowych informacji dotyczących tego tragicznego zdarzenia.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/10/policja2-1024x498.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/10/policja2-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIciało noworodka w rzece,Krzesimów,zwłoki noworodka
Paweł Leśny z KPP w Świdniku poinformował, że wczoraj w godzinach popołudniowych policja otrzymała zgłoszenie dotyczące znalezienia zwłok noworodka w rzece w miejscowości Krzesimów. Makabrycznego odkrycia dokonał mężczyzna spacerujący wzdłuż rzeki. Jak podaje Dziennik Wschodni, wstępne oględziny zwłok wskazały, że ciało należy do dziewczynki, która najprawdopodobniej została wrzucona do wody...