Wczoraj w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kozicach Dolnych odbył się niezwykły koncert połączony z jasełkami w wykonaniu uczniów ośrodka pod hasłem „Kolędować czas zacząć”.
Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli zarządu Powiatu Świdnickiego – starosty Dariusza Kołodziejczyka oraz Leszka Czechowskiego- członka zarządu powiatu. W wydarzeniu uczestniczył także dyrektor PUP Świdnik, Marcin Troć.

Specjalnymi gośćmi byli- Jan Freicher i Dominik Rosłon. W programie znalazły się przeboje muzyki filmowej i musicalowej w ich wykonaniu. Muzycy zaprezentowali również swoje autorskie kompozycje.
Dominik Rosłon i Jan Freicher to wszechstronnie uzdolnieni muzycy i kompozytorzy. Jazzowy duet koncertuje od 2001 roku, występując na wielu prestiżowych, międzynarodowych festiwalach.

Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kozicach Dolnych działa od 1978 r. Obecnie, pod okiem dyrektor placówki Elżbiety Gaudy, zajmuje się kształceniem oraz wychowaniem dzieci i młodzieży z umiarkowaną, znaczną i głęboką niepełnosprawnością intelektualną oraz osób z autyzmem.
Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych rozwija zainteresowania uczniów w zakresie różnych rodzajów aktywności – artystycznej, sportowej, poznawczej. W placówce działają koła: teatralne, sportowe, ekologiczne, informatyczne, kulinarne, plastyczne, fotograficzne.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/DSC_0347-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/DSC_0347-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJADariusz Kołodziejczyk,Elżbieta Gauda,Jasełka,Kolędować czas zcząć,Leszek Czechowski,Marcin Troć,SOSW Kozice Dolne
Wczoraj w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kozicach Dolnych odbył się niezwykły koncert połączony z jasełkami w wykonaniu uczniów ośrodka pod hasłem 'Kolędować czas zacząć'. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli zarządu Powiatu Świdnickiego - starosty Dariusza Kołodziejczyka oraz Leszka Czechowskiego- członka zarządu powiatu. W wydarzeniu uczestniczył także dyrektor PUP Świdnik, Marcin...