Dzisiaj rano w miejscowości Trzeszkowice doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku jezdni kierujący mercedesem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył pojazdem w drzewo. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał jeden z pasażerów i został przewieziony do szpitala.
Dzisiaj przed godziną 6:00 policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Trzeszkowice. Po przybyciu na miejsce ustalili, że 33-letni kierujący pojazdem marki Mercedes na łuku jezdni wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. W pojeździe podróżowało trzech mężczyzn. Jeden z nich został przewieziony do szpitala z obrażeniami. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Policja apeluje: w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze.
E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/358-120456.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/358-120456-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIpolicja,poślizg,Trzeszkowice,wypadek
Dzisiaj rano w miejscowości Trzeszkowice doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku jezdni kierujący mercedesem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył pojazdem w drzewo. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał jeden z pasażerów i został przewieziony do szpitala. Dzisiaj przed godziną 6:00...