Elżbieta Migut – nauczyciel PCEZ oraz nagrodzeni absolwenci Wiktor Kruk i Mateusz Karabela

W Ogólnopolskim Konkursie o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów Mechaników Polskich „Technik Absolwent Roku 2016/17” wyróżnienia otrzymali absolwenci Technikum Nr 1 Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku.
Wiktor Kruk zdobył tytuł najlepszego absolwenta w zawodzie technik mechanik lotniczy, a Mateusz Karabela – najlepszego absolwenta w zawodzie technik mechanik.

Konkurs uwzględniał wyniki egzaminów zewnętrznych maturalnych i zawodowych oraz osiągnięcia w konkursach, olimpiadach i turniejach zarówno wojewódzkich, jak i ogólnopolskich.

– To wyjątkowe wyróżnienia dla laureatów, a także dla szkoły, bo to kolejny dowód na bardzo wysoki poziom kształcenia w powiatowej placówce. Nagrodzonym gratuluję i życzę sukcesów w toku studiów – komentuje wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs.

To już XI edycja ogólnopolskiego konkursu, w którym chodzi o promowanie najlepszych uczniów oraz szkół zawodowych w środowisku szkolnym, technicznym, uczelniach oraz w społeczeństwie.
Jest adresowany do uczniów i absolwentów średnich szkół zawodowych, ponadgimnazjalnych i pomaturalnych o kierunku mechanicznym i kierunkach pokrewnych.

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/20180219_123206-1024x861.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/20180219_123206-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJA„Technik Absolwent Roku 2016/17”,Elżbieta Migut,Mateusz Karabela,PCEZ,Waldemar Białowąs,Wiktor Kruk
W Ogólnopolskim Konkursie o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów Mechaników Polskich „Technik Absolwent Roku 2016/17” wyróżnienia otrzymali absolwenci Technikum Nr 1 Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Wiktor Kruk zdobył tytuł najlepszego absolwenta w zawodzie technik mechanik lotniczy, a Mateusz Karabela - najlepszego absolwenta w zawodzie technik mechanik. Konkurs uwzględniał...