Dzisiaj z okazji walentynek uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im C. K. Norwida w Świdniku przygotowali wyjątkowy koncert- „Zakochany świat”. W uroczystości wzięli udział nauczyciele z dyrektorem Krzysztofem Gałanem na czele oraz społeczność uczniowska.
14 lutego to okazja szczególnie dla tych nieśmiałych, aby z podpisem Twój Walenty, czy Twoja Walentynka wysłać serduszko ukochanej osobie i zdobyć się na wyznanie tego, co się czuje w głębi serca, a co się często wstydzi wyznać. Pamiętali o tym uczniowie klasy IV Tlh, którzy z wychowawczynią Renatą Gierszon przygotowali koncert walentynkowy połączony z pocztą walentynkową i życzeniami dla wszystkich zakochanych. Brawurowo zostały przyjęte przez młodzież wystąpienia wokalne Aminy Istratii, która debiutowała na scenie oraz Natalii Krysy, której umiejętności wokalno – instrumentalne są wszystkim dobrze znane. Dziewczyny były wspaniałe. Wprowadziły prawdziwie romantyczny nastrój. Na zakończenie koncertu miłym i niezwykle energetycznym akcentem był występ taneczny zespołu Nene. Dziewczyny w składzie Anna Maceńko, Aleksandra Studzińska, Paulina Konopska i Monika Jahołkowska zaprezentowały układy taneczne. Przysłowiową wisienką na torcie był występ Damiana Brankiewicza i Damiana Cieślikowskiego, którzy odegrali romantyczna scenę z filmu Titanic.
Całość koncertu poprowadziły Anna Maceńko i Paulina Konopska, a pocztę walentynkowa przekazywali Damian Brankiewicz i Piotr Tchórzewski.

ZS nr 1 w Świdniku

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/DSC08937-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/DSC08937-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKANorwid,Renata Gierszon,walentynki w Norwidzie,Zakochany świat
Dzisiaj z okazji walentynek uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im C. K. Norwida w Świdniku przygotowali wyjątkowy koncert- „Zakochany świat”. W uroczystości wzięli udział nauczyciele z dyrektorem Krzysztofem Gałanem na czele oraz społeczność uczniowska. 14 lutego to okazja szczególnie dla tych nieśmiałych, aby z podpisem Twój Walenty, czy...