Policjanci ze Świdnika zatrzymali 27-latka, u którego znaleziono znaczną ilość suszu roślinnego o właściwościach marihuany. Niezwykle pomocnym w działaniach okazał się czworonożny funkcjonariusz Logo, który wskazał kryminalnym miejsce, gdzie mężczyzna ukrył narkotyki.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Piaski może posiadać narkotyki. Wczoraj policjanci przeszukali dom oraz pomieszczenia gospodarcze, które użytkował 27-latek. W czynnościach brał udział pies ze świdnickiej komendy, który wyspecjalizowany jest w odnajdywaniu środków odurzających. Logo bezbłędnie wskazał miejsca ukrycia suszu roślinnego. Mężczyzna trzymał go m.in. w pudełku po pizzy na strychu stodoły. Łącznie policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów suszu roślinnego wykazującego właściwości marihuany.

Policjanci zatrzymali 27-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzany do Prokuratury Rejonowej w Świdniku, gdzie usłyszy zarzuty posiadania znacznej ilości środka odurzającego w postaci marihuany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/68-124024.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/68-124024-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCImarihuana,narkotyki,Piaski,pies Logo,policyjny pies
Policjanci ze Świdnika zatrzymali 27-latka, u którego znaleziono znaczną ilość suszu roślinnego o właściwościach marihuany. Niezwykle pomocnym w działaniach okazał się czworonożny funkcjonariusz Logo, który wskazał kryminalnym miejsce, gdzie mężczyzna ukrył narkotyki. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Piaski może posiadać...