Wczoraj i dzisiaj nad ranem na drodze krajowej w miejscowości Kolonia Siedliszczki doszło do wypadków drogowych. Jak wstępnie ustalili policjanci przyczyną obu zdarzeń było zaśnięcie kierowców. W zdarzeniach poszkodowanych zostało w sumie 11 osób w tym jedna ofiara zmarła w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń.

Wczoraj przed godziną 6:00 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Na miejsce natychmiast skierowano służby. Policjanci ustalili, że pojazdem marki Peugeot Expert podróżowało sześć osób i wszystkie osoby zostały zabrane do szpitali. Stan jednej z osób jest poważany. Uczestnicy zdarzenia byli narodowości ukraińskiej. Kierowca był trzeźwy. Jak oświadczył policjantom zasnął za kierownicą. Pojazd zjechał z drogi i uderzy w drzewo.

Dzisiaj po godz. 5:30 w tej samej miejscowości kierujący pojazdem marki Jeep 38-letni obywatel Ukrainy zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Kierowca był trzeźwy. W pojeździe jechało pięć osób i wszystkie zostały przetransportowane do szpitali. Jedna z osób: 37-letnia obywatelka Ukrainy zmarła w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń. Ustalono, że przyczyną tego zdarzenia mogło być również zaśnięcie kierowcy. Teraz policjanci będą wyjaśniać okoliczności tych zdarzeń.

 

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/358-124650.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/358-124650-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIdwa wypadki,Kolonia Siedliszczki,policja,wypadek drogowy
Wczoraj i dzisiaj nad ranem na drodze krajowej w miejscowości Kolonia Siedliszczki doszło do wypadków drogowych. Jak wstępnie ustalili policjanci przyczyną obu zdarzeń było zaśnięcie kierowców. W zdarzeniach poszkodowanych zostało w sumie 11 osób w tym jedna ofiara zmarła w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń. Wczoraj przed godziną 6:00 policja...