Wczoraj w miejscowości Siostrzytów wpadł nietrzeźwy kierujący. Został ujęty przez innego kierowcę, który zauważył auto jadące całą szerokością drogi. Badanie alkomatem wykazało prawie 3,5 promila alkoholu.        
Wczoraj po godz. 18.00 policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że w miejscowości Bonów kierujący pojazdem marki Renault może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu. Auto jechało całą szerokością jezdni. Chwilę po zakończeniu rozmowy w miejscowości Siostrzytów kierującemu, który powiadomił policję udało się zatrzymać pojazd renault.

Na miejscu patrol policji sprawdził stan trzeźwości kierującego renault. Miał prawie 3,5 promila. Okazało się, że kierującym jest 42-letni mieszkaniec gminy Trawniki. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Teraz 42-latek odpowie przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

E.D.

 

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-117386.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-117386-300x300.jpgredAKTUALNOŚCInietrzeźwy kierowca,obywatelskie ujęcie,Siostrzytów
 Wczoraj w miejscowości Siostrzytów wpadł nietrzeźwy kierujący. Został ujęty przez innego kierowcę, który zauważył auto jadące całą szerokością drogi. Badanie alkomatem wykazało prawie 3,5 promila alkoholu.         Wczoraj po godz. 18.00 policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że w miejscowości Bonów kierujący pojazdem marki Renault może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu....