Na dzień 12 maja Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdniku zaplanowało doroczny mini- event pn. „Spektrum korzyści z Funduszami Europejskimi”. Jak co roku impreza miała się odbyć w muszli koncertowej MCUS w Świdniku. Dzisiaj, na dzień przed imprezą okazało się, że PCPR musi przenieść event w inne miejsce.

” Spektrum Korzyści z Funduszami Europejskimi” to doroczna impreza organizowana w ramach ogólnopolskiej akcji promującej Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Organizatorem wydarzenia jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Podczas imprezy można zobaczyć m. in. występy grup teatralnych, wokalnych i tanecznych. Odbywają się także liczne konkursy i zabawy dla dzieci, dlatego doskonałym miejscem dla tego wydarzenia była miejska muszla koncertowa przy MCUS w Świdniku. Dzisiaj, na dzień przed imprezą okazało się, że organizatorzy muszą się przenieść w inne miejsce.- Otrzymaliśmy informację od MCUS, że ze względu na zły stan techniczny muszli koncertowej w Świdniku nasz mini- event musi zostać przeniesiony w inne miejsce. Udałam się na miejsce, by sprawdzić co się stało. Okazało się, że podczas koszenia trawy nastąpiło uszkodzenie przewodów i poważna usterka. Musieliśmy szybko znaleźć inne miejsce- wyjaśnia dyrektor PCPR, Iwona Maluga. Tutaj z pomocą przyszła gmina Mełgiew. Włodarze Mełgwi zaprosili uczestników eventu do swojej muszli koncertowej. – Błyskawicznie przenieśliśmy wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy do Mełgwi. Tam z otwartymi ramionami przyjął nas wójt Ryszard Podlodowski, za co gorąco mu dziękujemy. W całą akcję mocno zaangażowali się pracownicy PCPR, a także urzędnicy z Mełgwi. Informacje o zmianie miejsca imprezy znajdują się już na plakatach. Wszystko wskazuje na to, że impreza nie jest zagrożona i odbędzie się zgodnie z planem- dodaje Maluga.
A w programie organizatorzy zaplanowali występy grup z WTZ PSONI Koło w Świdniku, DPS z Krzesimowa, WTZ SIS z Mełgwi, ŚDS PSONI Koło w Świdniku. Gwiazdą eventu będzie zespół NOKAUT.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/DSC04385-500x333.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/DSC04385-500x333-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAevent,Iwona Maluga,Mełgiew,PCPR Świdnik,Spektrum Korzyści z Funduszami Europejskimi
Na dzień 12 maja Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdniku zaplanowało doroczny mini- event pn. 'Spektrum korzyści z Funduszami Europejskimi'. Jak co roku impreza miała się odbyć w muszli koncertowej MCUS w Świdniku. Dzisiaj, na dzień przed imprezą okazało się, że PCPR musi przenieść event w inne miejsce. ” Spektrum...