Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – III KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 14.00 UKS 3 Staszkówka Jelna – LKS WIERZCHOWISKA
III LIGA KOBIET (GRUPA LUBELSKA) – IV KOLEJKA
sobota 8 września godz. 18.00 Perły Lublin – LKS WIERZCHOWISKA II
III LIGA (GRUPA IV) – VII KOLEJKA
sobota 8 września godz. 16.00 Wólczanka Wólka Pełkińska – AVIA ŚWIDNIK
KLASA OKRĘGOWA – VI KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 11.00 AVIA II ŚWIDNIK – Wisła II Puławy
niedziela 9 września godz. 16.00 Stal Poniatowa – PIASKOVIA PIASKI
niedziela 9 września godz. 16.00 Tur Milejów – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
A KLASA (GRUPA III) – IV KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 13.00 VICTORIA RYBCZEWICE – OLEŚNIA OLEŚNIKI
niedziela 9 września godz. 15.30 TRAWENA TRAWNIKI – Perła Rokitno
niedziela 9 września godz. 16.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – GKS Niemce
A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – V KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 16.00 MKS SIEDLISKA – Vojsławia Wojsławice
Na boisku Victorii w Rybczewicach
B KLASA (GRUPA IV) – II KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 11.00 VIR DOROHUCZA – Mila Turka
niedziela 9 września godz. 11.00 LKS BISKUPICE – HURAGAN SIOSTRZYTÓW
niedziela 9 września godz. 16.00 LKS WIERZCHOWISKA – KS Bronowice
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – II KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 16.00 PIASKOVIA PIASKI – Mazowsze Stężyca
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – III KOLEJKA
sobota 8 września godz. 16.00 TRAWENA TRAWNIKI – Tur Milejów

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – VI KOLEJKA
sobota 8 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – VI KOLEJKA
sobota 8 września godz. 12.30 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – I KOLEJKA
sobota 8 września godz. 11.00 MKS Ryki – PERŁA PROGRES MEŁGIEW
sobota 8 września godz. 12.00 Mazowsze Stężyca – PIASKOVIA PIASKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – III KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – Unia Hrubieszów
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – III KOLEJKA
niedziela 9 września godz. 15.30 AVIA ŚWIDNIK – OSiR Biłgoraj
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – II KOLEJKA
sobota 8 września godz. 14.00 Krzczonovia Krzczonów – PIASKOVIA PIASKI
niedziela 9 września godz. 11.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Perła Borzechów
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – I TURNIEJ I RUNDY
sobota 8 września godz. 9.00 – boisko przy SP w Piotrkowie
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, MUKS Jabłonna, Motor Lublin, Avenir Jabłonna, GLKS Głusk, Piotrcovia Piotrków.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – I TURNIEJ I RUNDY
sobota 8 września godz. 9.00 – boisko przy SP nr 3 w Lubartowie
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, AVIA ŚWIDNIK, UKS AP CHAMPIONS ŚWIDNIK, Błękit Cyców, Tur Milejów, MOSiR II Lubartów.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – I TURNIEJ I RUNDY
sobota 8 września godz. 13.00 – boisko przy ul. Kresowej w Lublinie
Udział biorą: PIASKOVIA PIASKI, UKS Widok Lublin, LKS Motor Lublin, PN Motor Lublin, Sygnał II Lublin, Sławin Lublin.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – I TURNIEJ I RUNDY
sobota 8 września godz. 13.00 – boisko Orlik w Turce koło Lublina
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, PERŁA PROGRES MEŁGIEW, AVIA ŚWIDNIK, UKS Football Academy Lublin, AF Głusk, Górnik II Łęczna.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCISPORTpiłka nożna,terminarz kibica
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – III KOLEJKA niedziela 9 września godz. 14.00 UKS 3 Staszkówka Jelna - LKS...