Bardzo dobrze w rundzie jesiennej bieżącego sezonu radzi sobie drużyna Piaskovii rywalizująca w grupie I Lubelskiej Ligi Młodzików Starszych. Podopieczni trenera Marcina Podsiadłego w wyjazdowej potyczce z Avenirem odnieśli swoje czwarte tej jesieni i zarazem trzecie z rzędu zwycięstwo. Piaseccy młodzicy pokonali rówieśników z Jabłonnej 2:0 (1:0).

Bramki: Igor Ziętek (18′), Szymon Mołdoch (46′).

Piaskovia: Dawid Dziurka, Szymon Mołdoch, Wiktor Idzik, Mikołaj Donda, Kacper Kasprzak, Szymon Klimek, Paweł Mianowany, Adam Niedźwiedź, Igor Ziętek oraz Kacper Dzwonkowski, Jakub Kalita, Marek Pawelec, Mateusz Szołdra, Kacper Zarzycki.

Po wygranych nad lubelskim Sygnałem (2:0) i Granitem Bychawa (1:0) Piaskovia za wszelką cenę chciała podtrzymać zwycięską passę. Sztuka ta udała się na boisku Aveniru w Jabłonnej. Nasza drużyna grała pewnie w defensywie i czwarty raz w tej rundzie na „zero z tyłu”. Do przerwy do gospodarzy z podania Wiktora Idzika trafił Igor Ziętek. Po zmianie stron gola „dorzucił” Szymon Mołdoch, a ponownie „asystentem” był Idzik.

Kolejnym ligowym rywalem naszych młodzików będzie ekipa GLKS Głusk. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 13 października o godz. 10 na Kościelcu.

redAKTUALNOŚCISPORTLubelska Liga Młodzików Starszych,Piaskovia Piaski,piłka nożna
Bardzo dobrze w rundzie jesiennej bieżącego sezonu radzi sobie drużyna Piaskovii rywalizująca w grupie I Lubelskiej Ligi Młodzików Starszych. Podopieczni trenera Marcina Podsiadłego w wyjazdowej potyczce z Avenirem odnieśli swoje czwarte tej jesieni i zarazem trzecie z rzędu zwycięstwo. Piaseccy młodzicy pokonali rówieśników z Jabłonnej 2:0 (1:0). Bramki: Igor Ziętek...