AKTUALNOŚCISPORT
Wyniki XII kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu
NIEDZIELA (12.02.2017 r.)
MW SPORT I LIGA – III KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
12.00 Świdnik Wysokich Lotów – Kozaki w Kaloszach 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Filipiuk (12′), 2:0 Grzegorz Wituch (13′), 3:0 Tomasz Filipiuk (18′).
W 22 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Łukasz Mazurkiewicz (K).
Świdnik Wysokich Lotów: Przemysław Szpura (ż), Leszek Kalicki, Radosław Szczerba (k) (c), Tomasz Filipiuk (ż), Grzegorz Wituch (ż) oraz Marcin Dmowski (ż), Maciej Krzyżanowski, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński.
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Grzegorz Sołdaj (c) (k), Paweł Domonik, Robert Gruszecki, Łukasz Mazurkiewicz.
12.30 SAWA – ITS 6:3 (3:0)
Bramki: 1:0 Radosław Pawłowski (2′), 2:0 Michał Martyna (3′), 3:0 Michał Martyna (6′), 3:1 Arkadiusz Ścirka (13′), 3:2 Tomasz Ścirka (15′), 4:2 Radosław Pawłowski (22′), 4:3 Kamil Łuka (23′), 5:3 Michał Martyna (34 sekundy przed końcem meczu), 6:3 Michał Martyna (w ostatniej sekundzie meczu).
SAWA: Kamil Kądziołka (k), Radosław Pawłowski, Mateusz Warda, Michał Martyna, Patryk Dobrowolski oraz Giuseppe Nigro (c), Arkadiusz Kocot.
ITS: Marcin Cholewa, Mateusz Jarzębowski (c), Paweł Warda, Tomasz Ścirka, Arkadiusz Ścirka oraz Domenico Nigro, Adam Pawłowicz (ż), Kamil Łuka. Kierownik drużyny: Krystian Kędzierski.
pauza: Pokolenie J.P.II
grupa mistrzowska
13.00 NEO.NET – Soft Bait Systems 1:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Damian Jarosz (2′), 0:2 Sebastian Baran (10′), 0:3 Sebastian Baran (20′), 0:4 Andrzej Adamiak (22′), 0:5 Bartłomiej Barwiak (24′), 1:5 Daniel Rajtar (42 sekundy przed końcem meczu).
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Tomasz Belcarz, Łukasz Mróz, Radosław Mazur (ż, ż, cz), Daniel Rajtar oraz Jakub Dąbrowski, Tomasz Sapuła, Arkadiusz Herbik, Michał Jaworski (c). Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Sebastian Baran, Krzysztof Wójcik, Andrzej Adamiak, Damian Jarosz oraz Kamil Baran (c), Dominik Jarosz, Daniel Leszczyński, Jarosław Nowak, Kamil Sochalski, Bartłomiej Barwiak. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
13.30 LS – Creatio Biuro Rachunkowe 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Skowronek (19′), 2:0 Mateusz Żminda (20′).
LS: Arkadiusz Rycaj, Tomasz Skowronek (k), Tomasz Chlebuś (c), Jan Cegiełka, Mateusz Żminda oraz Marcin Pastusiak, Mateusz Dejnek.
Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Piotr Mazur, Paweł Fijakowski oraz Mateusz Wawszczak (ż), Radosław Kiljanek, Dariusz Zieliński.
pauza: Klastmed
TABELA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems 11 28 (9-1-1) 37:14
2. Klastmed 11 22 (7-1-3) 30:13
3. LS 11 19 (6-1-4) 24:21
4. Creatio Biuro Rachunkowe12 18 (6-0-6) 20:24
5. NEO.NET 12 15 (5-0-7) 37:31
grupa spadkowa
6. SAWA 11 19 (6-1-4) 35:24
7. Kozaki w Kaloszach 11 16 (5-1-5) 19:28
8. ITS 12 11 (3-2-7) 21:42
9. Świdnik Wysokich Lotów 12 10 (3-1-8) 14:28
10. Pokolenie J.P.II 11 9 (3-0-8) 17:29
NEPTUN II LIGA – XII KOLEJKA
14.00 RKS Ruch – LTS MW Sport 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Adrian Duda (6′), 0:2 Robert Wójcik (17′), 0:3 samobójcza (21′).
Ruch: Kamil Kuśmierz (c), Sebastian Klej, Michał Przerada, Krzysztof Szwed (k), Grzegorz Królikowski oraz Tomasz Ziemba.
LTS MW Sport: Jakub Błaszczak, Michał Skorek, Hubert Rak (k) (c), Robert Wójcik, Adrian Duda oraz Kamil Błaszczak (ż), Patryk Grzebuła, Arkadiusz Charytanowicz, Piotr Pasternak, Patryk Mizura.
14.30 OSP Oleśniki – Kos-Wit 1997 3:4 (1:1)
Bramki: 1:0 Krzysztof Nastulak (4′), 1:1 Daniel Barabasz (9′), 2:1 Konrad Kiejda (15′), 2:2 Łukasz Kamiński (17′), 3:2 Krzysztof Nastulak (19′), 3:3 Konrad Kiejda (23′), 3:4 Jakub Szponar (33 sekundy przed końcem meczu).
W 22 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Paweł Fidut (O).
Na 4 sekundy przed końcem meczu strzał Łukasza Kamińskiego (O) z przedłużonego rzutu karnego obronił Tomasz Kasak (K).
Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Paweł Fidut, Łukasz Kamiński, Krzysztof Nastulak oraz Paweł Kropornicki, Kamil Kluch, Jakub Kochalski. Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz.
Kos-Wit: Tomasz Kasak (c), Artur Sadło (ż), Jakub Szponar, Daniel Barabasz, Konrad Kiejda oraz Marcin Siwek, Mateusz Imgront, Krzysztof Pydyś (k), JacekKosierb.
15.00 Canarinios – Starostwo Powiatowe 4:6 (2:2)
Bramki: 0:1 Janusz Jędrych (4′), 0:2 Marceli Mucha (4′), 1:2 Szymon Kobiałka (7′), 2:2 Wojciech Liwiak (10′), 2:3 Michał Bujnik (15′), 2:4 Michał Bujnik (15′), 2:5 Marceli Mucha (16′), 2:6 Janusz Jędrych (22′), 3:6 Mateusz Borowiec (23′), 4:6 Bartosz Pranagal (16 sekund przed końcem meczu z rzutu karnego).
Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mariusz Dobosz, Mateusz Borowiec, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Wojciech Liwiak, Szymon Kobiałka, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz (ż). Kierownik drużyny: Kornrl Bender.
Starostwo: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Konrad Podstawka (ż), Michał Bujnik, Wojciech Świątek oraz Paweł Portka, Marceli Mucha, Michał Sitkowski, Mateusz Romak (c) (k).
pauza: Hydrocentrum
TABELA
1. Kos-Wit 1997 10 23 (7-2-1) 40:21
2. LTS MW Sport 10 22 (7-1-2) 38:13
3. OSP Oleśniki 10 19 (6-1-3) 41:21
4. Hydrocentrum 10 19 (6-1-3) 25:25
5. Canarinios 10 7 (2-1-7) 19:38
6. Starostwo Powiatowe 10 6 (2-0-8) 19:36
7. RKS Ruch 9 5 (1-2-6) 8:36
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – I KOLEJKA II RUNDY
grupa o miejsca 4-6
15.30 Antique Old Stars – SAWA 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Jakub Solarski (19′), 2:0 Jakub Solarski (49 sekund przed końcem meczu).
Antique Old Stars: Piotr Zwierzański (ż), Jacek Kosierb, Mirosław Sobiesiak (k) (c), Krzysztof Chilimoniuk, Jakub Solarski.
SAWA: Wojciech Lesicki, Grzegorz Maluga, Paweł Walczak, Salvatore Nigro, Giuseppe Nigro (c) oraz Paweł Piotrowski (k), Arkadiusz Kocot (ż), Krzysztof Radczuk.
pauza: Policja
grupa mistrzowska
16.00 Misztal Meble – Neptun 1:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Jacek Kochalski (7′), 1:1 Paweł Rodak (8′), 1:2 Paweł Machnikowski (10′), 1:3 Jacek Kochalski (21′), 1:4 Karol Wróbel (24′), 2:4 Marosław Kalita (47 sekund przed końcem meczu).
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Artur Sadło, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Marcin Pastusiak, Andrzej Kalita, Mirosław Misztal, Arkadiusz Bzowski. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Piotr Sadowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski oraz Mariusz Domagalski, Arkadiusz Ciesielka, Dariusz Walczak.
pauza: Perła Progres Mełgiew
TABELA
grupa mistrzowska
1. Perła Progres Mełgiew 10 25 (8-1-1) 41:15
2. Neptun 11 22 (7-1-3) 28:18
3. Misztal Meble 11 21 (7-0-4) 37:22
grupa o miejsca 4-6
4. Antique Old Stars 11 12 (4-0-7) 14:22
5. Policja 10 12 (4-0-6) 15:30
6. SAWA 11 3 (1-0-10) 9:37
ALL PROMOTE EXTRALIGA
MECZ ZALEGŁY – I KOLEJKA II RUNDY
16.30 SMB Team – Metalowcy 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Kłyk (3′), 2:0 Maciej Ostrowski (10).
W 19 minucie strzał Jakuba Szczuki (M) z rzutu karnego obronił Karol Porzak (S).
SMB Team: Karol Porzak, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski, Łukasz Sobiech, Mateusz Kłyk (ż, ż, cz) oraz Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Tomasz Wnuk, Mateusz Gawryszczak. Kierownik drużyny: Artur Banasik.
Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Gromada, Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Maciej Wilk, Kamil Seroka, Dariusz Komarzeniec, Marek Kołodziejczyk, Paweł Kasak (c).
ALL PROMOTE EXTRALIGA – III KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
17.00 Dwójka-Remondis – Perła Progres Mełgiew 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Michał Hajkowski (13′).
Dwójka: Tomasz Świć, Piotr Daszko, Łukasz Rzepecki, Krystian Tuzimski, Marcin Hanowski (k) (c) oraz Paweł Koziołkiewicz.
Perła Progres: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Rafał Dybała (c), Łukasz Gołąb, Tomasz Korona oraz Kamil Mosak, Rafał Porębski, Grzegorz Cimek, Dawid Kurkiewicz. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb.
17.30 Antique – TKKF Świt 0:0
Antique: Maciej Łukawski, Michał Romanowski, Marcin Bijas, Łukasz Skroban, Marcin Szyjduk (c) oraz Krzysztof Chilimoniuk (ż), Mirosław Sobiesiak (k).
TKKF Świt: Dawid Grzeszczuk, Damian Wołodko (c), Jakub Bień, Karol Kowalski (ż), Artur Derkacz. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.
pauza: M-Tech
grupa mistrzowska
18.00 Dywany Łuszczów – Solidarność PZL 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Kamil Cieśla (8′), 1:1 Rafał Pyda (12′), 1:2 Tomasz Szklarz (23′), 1:3 Paweł Szyjduk (4 sekundy przed końcem meczu).
Dywany: Michał Komor, Jakub Bomba, Michał Kozak, Adam Słowik, Kamil Cieśla oraz Maciej Kędziora (ż), Jarosław Kowalik (c) (k), Piotr Wójtowicz, Łukasz Kowalik.
Solidarność: Paweł Socha, Michał Skoczylas, Rafał Pyda, Paweł Szyjduk, Tomasz Szklarz oraz Jakub Solarski, Krzysztof Olender, Piotr Chlebuś, Jacek Kochalski (c).
18.30 SMB Team – Pegimek 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Różycki (6′), 1:1 Mateusz Gawryszczak (7′), 2:1 Rafał Al-Swaiti (13′), 3:1 Tomasz Wnuk (15′).
SMB Team: Karol Porzak, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski, Łukasz Sobiech, Tomasz Wnuk oraz Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Mateusz Gawryszczak. Kierownik drużyny: Artur Banasik.
Pegimek: Kamil Frant, Mateusz Selwa (ż), Łukasz Różycki (ż), Adrian Kalita (c) (ż), Daniel Wójcik (ż) oraz Jakub Czarnecki, Dominik Szponar. Kierownik drużyny: Robert Selwa.
pauza: Metalowcy
TABELA
grupa mistrzowska
1. Solidarność PZL Świdnik 11 26 (8-2-1) 40:15
2. SMB Team 11 26 (8-2-1) 24:11
3. Metalowcy 11 19 (6-1-4) 23:18
4. Dywany Łuszczów 12 18 (5-3-4) 21:21
5. Pegimek 12 17 (5-2-5) 24:25
grupa spadkowa
6. Perła Progres Mełgiew 11 17 (5-2-4) 23:16
7. Antique 11 13 (3-4-4) 21:25
8. M-Tech 11 9 (2-3-6) 16:31
9. Dwójka-Remondis 12 8 (2-2-8) 18:33
10. TKKF Świt 12 6 (1-3-8) 12:27
MW SPORT I LIGA – III KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
12.00 Świdnik Wysokich Lotów – Kozaki w Kaloszach 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Filipiuk (12′), 2:0 Grzegorz Wituch (13′), 3:0 Tomasz Filipiuk (18′).
W 22 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Łukasz Mazurkiewicz (K).
Świdnik Wysokich Lotów: Przemysław Szpura (ż), Leszek Kalicki, Radosław Szczerba (k) (c), Tomasz Filipiuk (ż), Grzegorz Wituch (ż) oraz Marcin Dmowski (ż), Maciej Krzyżanowski, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński.
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Grzegorz Sołdaj (c) (k), Paweł Domonik, Robert Gruszecki, Łukasz Mazurkiewicz.
12.30 SAWA – ITS 6:3 (3:0)
Bramki: 1:0 Radosław Pawłowski (2′), 2:0 Michał Martyna (3′), 3:0 Michał Martyna (6′), 3:1 Arkadiusz Ścirka (13′), 3:2 Tomasz Ścirka (15′), 4:2 Radosław Pawłowski (22′), 4:3 Kamil Łuka (23′), 5:3 Michał Martyna (34 sekundy przed końcem meczu), 6:3 Michał Martyna (w ostatniej sekundzie meczu).
SAWA: Kamil Kądziołka (k), Radosław Pawłowski, Mateusz Warda, Michał Martyna, Patryk Dobrowolski oraz Giuseppe Nigro (c), Arkadiusz Kocot.
ITS: Marcin Cholewa, Mateusz Jarzębowski (c), Paweł Warda, Tomasz Ścirka, Arkadiusz Ścirka oraz Domenico Nigro, Adam Pawłowicz (ż), Kamil Łuka. Kierownik drużyny: Krystian Kędzierski.
pauza: Pokolenie J.P.II
grupa mistrzowska
13.00 NEO.NET – Soft Bait Systems 1:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Damian Jarosz (2′), 0:2 Sebastian Baran (10′), 0:3 Sebastian Baran (20′), 0:4 Andrzej Adamiak (22′), 0:5 Bartłomiej Barwiak (24′), 1:5 Daniel Rajtar (42 sekundy przed końcem meczu).
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Tomasz Belcarz, Łukasz Mróz, Radosław Mazur (ż, ż, cz), Daniel Rajtar oraz Jakub Dąbrowski, Tomasz Sapuła, Arkadiusz Herbik, Michał Jaworski (c). Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Sebastian Baran, Krzysztof Wójcik, Andrzej Adamiak, Damian Jarosz oraz Kamil Baran (c), Dominik Jarosz, Daniel Leszczyński, Jarosław Nowak, Kamil Sochalski, Bartłomiej Barwiak. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
13.30 LS – Creatio Biuro Rachunkowe 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Skowronek (19′), 2:0 Mateusz Żminda (20′).
LS: Arkadiusz Rycaj, Tomasz Skowronek (k), Tomasz Chlebuś (c), Jan Cegiełka, Mateusz Żminda oraz Marcin Pastusiak, Mateusz Dejnek.
Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Piotr Mazur, Paweł Fijakowski oraz Mateusz Wawszczak (ż), Radosław Kiljanek, Dariusz Zieliński.
pauza: Klastmed
TABELA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems 11 28 (9-1-1) 37:14
2. Klastmed 11 22 (7-1-3) 30:13
3. LS 11 19 (6-1-4) 24:21
4. Creatio Biuro Rachunkowe12 18 (6-0-6) 20:24
5. NEO.NET 12 15 (5-0-7) 37:31
grupa spadkowa
6. SAWA 11 19 (6-1-4) 35:24
7. Kozaki w Kaloszach 11 16 (5-1-5) 19:28
8. ITS 12 11 (3-2-7) 21:42
9. Świdnik Wysokich Lotów 12 10 (3-1-8) 14:28
10. Pokolenie J.P.II 11 9 (3-0-8) 17:29
NEPTUN II LIGA – XII KOLEJKA
14.00 RKS Ruch – LTS MW Sport 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Adrian Duda (6′), 0:2 Robert Wójcik (17′), 0:3 samobójcza (21′).
Ruch: Kamil Kuśmierz (c), Sebastian Klej, Michał Przerada, Krzysztof Szwed (k), Grzegorz Królikowski oraz Tomasz Ziemba.
LTS MW Sport: Jakub Błaszczak, Michał Skorek, Hubert Rak (k) (c), Robert Wójcik, Adrian Duda oraz Kamil Błaszczak (ż), Patryk Grzebuła, Arkadiusz Charytanowicz, Piotr Pasternak, Patryk Mizura.
14.30 OSP Oleśniki – Kos-Wit 1997 3:4 (1:1)
Bramki: 1:0 Krzysztof Nastulak (4′), 1:1 Daniel Barabasz (9′), 2:1 Konrad Kiejda (15′), 2:2 Łukasz Kamiński (17′), 3:2 Krzysztof Nastulak (19′), 3:3 Konrad Kiejda (23′), 3:4 Jakub Szponar (33 sekundy przed końcem meczu).
W 22 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Paweł Fidut (O).
Na 4 sekundy przed końcem meczu strzał Łukasza Kamińskiego (O) z przedłużonego rzutu karnego obronił Tomasz Kasak (K).
Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Paweł Fidut, Łukasz Kamiński, Krzysztof Nastulak oraz Paweł Kropornicki, Kamil Kluch, Jakub Kochalski. Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz.
Kos-Wit: Tomasz Kasak (c), Artur Sadło (ż), Jakub Szponar, Daniel Barabasz, Konrad Kiejda oraz Marcin Siwek, Mateusz Imgront, Krzysztof Pydyś (k), JacekKosierb.
15.00 Canarinios – Starostwo Powiatowe 4:6 (2:2)
Bramki: 0:1 Janusz Jędrych (4′), 0:2 Marceli Mucha (4′), 1:2 Szymon Kobiałka (7′), 2:2 Wojciech Liwiak (10′), 2:3 Michał Bujnik (15′), 2:4 Michał Bujnik (15′), 2:5 Marceli Mucha (16′), 2:6 Janusz Jędrych (22′), 3:6 Mateusz Borowiec (23′), 4:6 Bartosz Pranagal (16 sekund przed końcem meczu z rzutu karnego).
Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mariusz Dobosz, Mateusz Borowiec, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Wojciech Liwiak, Szymon Kobiałka, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz (ż). Kierownik drużyny: Kornrl Bender.
Starostwo: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Konrad Podstawka (ż), Michał Bujnik, Wojciech Świątek oraz Paweł Portka, Marceli Mucha, Michał Sitkowski, Mateusz Romak (c) (k).
pauza: Hydrocentrum
TABELA
1. Kos-Wit 1997 10 23 (7-2-1) 40:21
2. LTS MW Sport 10 22 (7-1-2) 38:13
3. OSP Oleśniki 10 19 (6-1-3) 41:21
4. Hydrocentrum 10 19 (6-1-3) 25:25
5. Canarinios 10 7 (2-1-7) 19:38
6. Starostwo Powiatowe 10 6 (2-0-8) 19:36
7. RKS Ruch 9 5 (1-2-6) 8:36
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – I KOLEJKA II RUNDY
grupa o miejsca 4-6
15.30 Antique Old Stars – SAWA 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Jakub Solarski (19′), 2:0 Jakub Solarski (49 sekund przed końcem meczu).
Antique Old Stars: Piotr Zwierzański (ż), Jacek Kosierb, Mirosław Sobiesiak (k) (c), Krzysztof Chilimoniuk, Jakub Solarski.
SAWA: Wojciech Lesicki, Grzegorz Maluga, Paweł Walczak, Salvatore Nigro, Giuseppe Nigro (c) oraz Paweł Piotrowski (k), Arkadiusz Kocot (ż), Krzysztof Radczuk.
pauza: Policja
grupa mistrzowska
16.00 Misztal Meble – Neptun 1:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Jacek Kochalski (7′), 1:1 Paweł Rodak (8′), 1:2 Paweł Machnikowski (10′), 1:3 Jacek Kochalski (21′), 1:4 Karol Wróbel (24′), 2:4 Marosław Kalita (47 sekund przed końcem meczu).
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Artur Sadło, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Marcin Pastusiak, Andrzej Kalita, Mirosław Misztal, Arkadiusz Bzowski. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Piotr Sadowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski oraz Mariusz Domagalski, Arkadiusz Ciesielka, Dariusz Walczak.
pauza: Perła Progres Mełgiew
TABELA
grupa mistrzowska
1. Perła Progres Mełgiew 10 25 (8-1-1) 41:15
2. Neptun 11 22 (7-1-3) 28:18
3. Misztal Meble 11 21 (7-0-4) 37:22
grupa o miejsca 4-6
4. Antique Old Stars 11 12 (4-0-7) 14:22
5. Policja 10 12 (4-0-6) 15:30
6. SAWA 11 3 (1-0-10) 9:37
ALL PROMOTE EXTRALIGA
MECZ ZALEGŁY – I KOLEJKA II RUNDY
16.30 SMB Team – Metalowcy 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Kłyk (3′), 2:0 Maciej Ostrowski (10).
W 19 minucie strzał Jakuba Szczuki (M) z rzutu karnego obronił Karol Porzak (S).
SMB Team: Karol Porzak, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski, Łukasz Sobiech, Mateusz Kłyk (ż, ż, cz) oraz Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Tomasz Wnuk, Mateusz Gawryszczak. Kierownik drużyny: Artur Banasik.
Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Gromada, Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Maciej Wilk, Kamil Seroka, Dariusz Komarzeniec, Marek Kołodziejczyk, Paweł Kasak (c).
ALL PROMOTE EXTRALIGA – III KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
17.00 Dwójka-Remondis – Perła Progres Mełgiew 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Michał Hajkowski (13′).
Dwójka: Tomasz Świć, Piotr Daszko, Łukasz Rzepecki, Krystian Tuzimski, Marcin Hanowski (k) (c) oraz Paweł Koziołkiewicz.
Perła Progres: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Rafał Dybała (c), Łukasz Gołąb, Tomasz Korona oraz Kamil Mosak, Rafał Porębski, Grzegorz Cimek, Dawid Kurkiewicz. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb.
17.30 Antique – TKKF Świt 0:0
Antique: Maciej Łukawski, Michał Romanowski, Marcin Bijas, Łukasz Skroban, Marcin Szyjduk (c) oraz Krzysztof Chilimoniuk (ż), Mirosław Sobiesiak (k).
TKKF Świt: Dawid Grzeszczuk, Damian Wołodko (c), Jakub Bień, Karol Kowalski (ż), Artur Derkacz. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.
pauza: M-Tech
grupa mistrzowska
18.00 Dywany Łuszczów – Solidarność PZL 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Kamil Cieśla (8′), 1:1 Rafał Pyda (12′), 1:2 Tomasz Szklarz (23′), 1:3 Paweł Szyjduk (4 sekundy przed końcem meczu).
Dywany: Michał Komor, Jakub Bomba, Michał Kozak, Adam Słowik, Kamil Cieśla oraz Maciej Kędziora (ż), Jarosław Kowalik (c) (k), Piotr Wójtowicz, Łukasz Kowalik.
Solidarność: Paweł Socha, Michał Skoczylas, Rafał Pyda, Paweł Szyjduk, Tomasz Szklarz oraz Jakub Solarski, Krzysztof Olender, Piotr Chlebuś, Jacek Kochalski (c).
18.30 SMB Team – Pegimek 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Różycki (6′), 1:1 Mateusz Gawryszczak (7′), 2:1 Rafał Al-Swaiti (13′), 3:1 Tomasz Wnuk (15′).
SMB Team: Karol Porzak, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski, Łukasz Sobiech, Tomasz Wnuk oraz Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Mateusz Gawryszczak. Kierownik drużyny: Artur Banasik.
Pegimek: Kamil Frant, Mateusz Selwa (ż), Łukasz Różycki (ż), Adrian Kalita (c) (ż), Daniel Wójcik (ż) oraz Jakub Czarnecki, Dominik Szponar. Kierownik drużyny: Robert Selwa.
pauza: Metalowcy
TABELA
grupa mistrzowska
1. Solidarność PZL Świdnik 11 26 (8-2-1) 40:15
2. SMB Team 11 26 (8-2-1) 24:11
3. Metalowcy 11 19 (6-1-4) 23:18
4. Dywany Łuszczów 12 18 (5-3-4) 21:21
5. Pegimek 12 17 (5-2-5) 24:25
grupa spadkowa
6. Perła Progres Mełgiew 11 17 (5-2-4) 23:16
7. Antique 11 13 (3-4-4) 21:25
8. M-Tech 11 9 (2-3-6) 16:31
9. Dwójka-Remondis 12 8 (2-2-8) 18:33
10. TKKF Świt 12 6 (1-3-8) 12:27