SPORT

LEKKOATLETYCZNE ZAWODY INTEGRACYJNE

We wtorek 2 czerwca br. na stadionie przy ul. Sportowej 2 w Świdniku odbyły się Lekkoatletyczne Zawody Integracyjne. Imprezę zorganizowaną przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świdniku z okazji 25-lecia Samorządności otworzył wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs. 
SOSW
Uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: rzut piłeczką tenisową do celu, bieg na 60 metrów, strzały do bramki, rzut piłką lekarską i sztafeta 6 x 50 metrów.
– Z radością otwierałem te zawody. Z podziwem i szacunkiem oglądałem zmagania sportowe uczestników – uczniów i wychowanków Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Piękna impreza, niesamowite emocje uczestników i doping na trybunach – przyznał wicestarosta Waldemar Białowąs.
W zawodach brali udział uczniowie i wychowankowie: Warsztatów Terapii Zajęciowej Koło w Świdniku – opiekun Beata Giza, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Mełgwi – opiekun Edyta Bałaban, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kozicach Dolnych – opiekun Beata Szałaj, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świdniku (dwie drużyny) – opiekunowie Monika Dąbkowska i Artur Pinkos. Wyniki: I miejsce – SOSW w Świdniku (I drużyna), II miejsce – WTZ w Mełgwi, III miejsce – SOSW w Świdniku (II drużyna), IV miejsce – WTZ w Świdniku, V miejsce – SOSW w Kozicach Dolnych.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button