SPORT

I FESTIWAL BIEGOWY POWIATU ŚWIDNICKIEGO

W sobotę 27 czerwca br. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku odbędzie się I Festiwal Biegowy Powiatu Świdnickiego. Organizator, czyli Stowarzyszenie Biegający Świdnik, zaprasza wszystkie rodziny, ceniące sobie wspólne i aktywne spędzanie czasu wolnego do wzięcia udziału w tej imprezie. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk.
logo biegający Swidnik
W ramach I Festiwalu Biegowego zostaną zorganizowane cztery biegi. Zapisy będą prowadzone od godziny 14.00, a warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszeniowej, co najmniej 15 minut przed planowanym startem. W przypadku dzieci i osób niepełnoletnich wymagane jest przybycie z rodzicem lub opiekunem prawnym.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTIWALU
Godz. 14.00: Otwarcie Biura Zawodów
Godz. 15.00: Bieg Przedszkolaka (dystans 100 metrów)
Godz. 15.30: Bieg klas I-III (dystans 250 metrów)
Godz. 16.00: Bieg klas IV-VI (dystans 500 metrów)
Godz. 17.00-18.30: Bieg Główny TEST COOPERA (Bieg przez 12 minut!)
Godz. 19.00 Losowanie nagród wśród uczestników TESTU COOPERA
plakat I Festiwal Biegowy Powiatu Świdnickiego
W trakcie całej imprezy będą przygotowane jeszcze różne konkurencje sportowe wraz z atrakcjami dla wszystkich dzieci.
– Będzie to wspaniała okazja do międzypokoleniowej integracji, a także do dobrej zabawy, w której mogą uczestniczyć zarówno najmłodsi jak i najstarsi członkowie rodzin – dając dobry przykład młodemu pokoleniu. Dodatkowo dla dzieci przewidujemy różne zabawy i konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do spędzenia najbliższej soboty na I Festiwalu Biegowym Powiatu Świdnickiego – powiedział Adrian Myszkowski, prezes Stowarzyszenia Biegający Świdnik.
Po biegach dla wszystkich chętnych, po uprzednim zgłoszeniu (wpisowe 10 złotych) swojego udziału na kontakt@biegajacyswidnik.pl, organizatorzy zapraszają na spotkanie integracyjne w „Gospodzie Leśnej” przy ul. Wiejskiej w Świdniku.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button