AKTUALNOŚCI

Nieudolny złodziej biżuterii poszukiwany przez świdnicką policję!

23 czerwca w jednym ze świdnickich sklepów jubilerskich doszło do kradzieży biżuterii. Na szczęście złodziej uciekając, potknął się i zgubił łup.
Wczoraj świdnicka policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży biżuterii w sklepie jubilerskim.- Jak ustalili policjanci, młody mężczyzna wszedł do sklepu koło godz.13 i poprosił o pokazanie palety ze złotymi łańcuszkami (o wartości ok. 35 tys)- relacjonuje Magdalena Szczepanowska, oficer prasowy KPP w Świdniku. Niestety mężczyzna nie zdecydował się na kupno i opuścił sklep. Po jakimś czasie pojawił się ponownie, prosząc o pokazanie wcześniej oglądanej palety. Wówczas wyrwał ją z rąk pracownicy i zaczął uciekać. Biegnąc potknął się i zgubił łup.
Policjanci poszukują sprawcy:
Rysopis mężczyzny: wiek ok. 20 lat, szczupła budowa ciała, wzrost ok. 165 cm. W chwili zdarzenia ubrany był w granatowe spodnie, granatową koszulkę rozpinaną z przodu oraz granatową czapkę.
Ktokolwiek widział tego mężczyznę lub posiada informacje mogące pomóc w  ustaleniu jego  tożsamości proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku – tel. 81 749-42-10 lub 997.
 

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button