SPORT

OSP MINKOWICE W BEACH SOCCER LEAGUE

Zachęcona zdobyciem mistrzostwa Powiatowej Amatorskiej I Ligi Szóstek na Orliku w Świdniku, futbolowa drużyna OSP Minkowice, zgłosiła się do wakacyjnych rozgrywek SPA Organa Plener League. Są to rozgrywki Beach Soccera organizowane na boisku przy ul. Piłsudskiego w Lublinie. Do zmagań na piasku zgłosiło się w tym sezonie dwanaście zespołów, w tym wspomniani „strażacy” z Minkowic. Będziemy na bieżąco śledzić ich beachsoccerowe poczynania.
OSP Minkowice
W pierwszym ligowym leczu drużyna prowadzona przez kierownika Przemysława Zielińskiego uległa Malagenii 2:4 (0:2). Na początku drugiej połowy po golach Sebastiana Skoczylasa i samobójczym trafieniu bramkarza rywali zrobiło się nawet 2:2. Niestety, ostatnie słowo w tym meczu należało do rywali, którzy jeszcze dwa razy trafili do siatki OSP.
Wczoraj gracze z Minkowic zmierzyli się z faworyzowaną ekipą KS Marmota i trzeba przyznać, że stawili lublinianom spory opór. Po pierwszej, bezbramkowej połowie w drugiej górę wzięło większe doświadczenie rywali, którzy ostatecznie po „meczu walki” zwyciężyli 3:1. Honorową bramkę dla naszych „strażaków” zdobył Przemysław Kozioł.
OSP Minkowice: Przemysław Zieliński, Przemysław Kozioł, Mateusz Wawszczak, Rafał Porębski, Sebastian Skoczylas, Kamil Dyzma, Dariusz Zieliński.
JacK
foto. Adrian Mańko

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button