SPORT

SPARINGI WIERZCHOWISK ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

Piłkarze Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, przygotowujący się do następnego sezonu w klasie okręgowej, rozegrali kolejne dwa mecze sparingowe. We środę 22 lipca br., po golach Dawida Kurkiewicza i Łukasza Barańskiego ulegli na wyjeździe KS Ciecierzyn (A klasa) 2:3. Wczoraj w Fajsławicach było już dużo lepiej. Zespół grającego trenera Rafała Dybały ograł tamtejszy zespół Frassati, na co dzień występujący w chełmskiej klasie okręgowej, aż 7:4 (5:2)!!!
lkswierzchowiska_logoBramki zdobyli: Kamil Witkowski 3, Łukasz Barański 2, Dawid Sowiński, Dawid Kurkiewicz.
LKS Wierzchowiska: Patryk Korona, Michał Hajkowski, Dawid Sowiński, Paweł Fidut, Łukasz Augustyniak, Dominik Iżycki, Rafała Dybała, Dawid Kurkiewicz, Łukasz Kamiński, Kamil Witkowski, Łukasz Barański oraz Przemysław Hajkowski, Dominik Jarosz, Damian Jarosz, Tomasz Belcarz, Bartosz Fabian.
W zespole pojawili się: powracający z wypożyczenia do KS Bronowice (B klasa) 27-letni obrońca Paweł Fidut oraz wracający do treningów po ciężkiej kontuzji (złamanie nogi) 17-letni wychowanek klubu z Wierzchowisk Bartosz Fabian.
Następny mecz sparingowy LKS Wierzchowiska rozegrają już w najbliższą środę 29 lipca br. na boisku w Rybczewicach, gdzie o godz. 18.30 zmierzą się z miejscową A-klasową Victorią.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button