AKTUALNOŚCI

NIEZWYKŁY GOŚĆ

judo2Wczoraj, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Świdniku w ramach wprowadzanej innowacji pedagogicznej pn.”Niezwykli goście w naszej szkole” w charakterze tytułowego gościa wystąpił wicestarosta Powiatu Świdnickiego, Waldemar Białowąs. Tytuł zajęć w ramach programu brzmiał:„Mistrz sztuk walki”, a dzieci miały możliwość poznać niezwykłą sztukę walki, jaką jest judo. Zachwyt w oczach dzieci i chęć zmierzenia się z mistrzem na macie były szczególnie cennym doświadczeniem.
Program „Niezwykli goście w naszej szkole” to aktywna forma edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnie: wspomaganie wszechstronnego rozwoju uczniów z niepełnosprawnością intelektualną poprzez rozwijanie zainteresowań, doskonalenie umiejętności poznawczych oraz stymulowanie rozwoju emocjonalnego.
Powiat Świdnicki

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button