SPORT

KTO? GDZIE? KIEDY? WEEKENDOWY TERMINARZ KIBICA PIŁKARSKIEGO

Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
piłka no kalendarzyka imprez na weekend
III LIGA – XIII KOLEJKA
Mecz Motor Lublin – AVIA ŚWIDNIK został przełożony na sobotę 21 listopada br. na godz. 13.00
KLASA OKRĘGOWA – X KOLEJKA
sobota 10 października godz. 13.00 PIASKOVIA PIASKI – Orły Kazimierz Dolny
niedziela 11 października godz. 14.00 Tęcza Bełżyce – LKS WIERZCHOWISKA
logo Victoria Rybczewice
A KLASA GRUPA III – IX KOLEJKA
niedziela 11 października godz. 13.00 KS Nasutów – VICTORIA RYBCZEWICE
niedziela 11 października godz. 14.30 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – GKS Abramów
niedziela 11 października godz. 15.00 Kadet Lisów – OLEŚNIA OLEŚNIKI
B KLASA GRUPA II – VII KOLEJKA
niedziela 11 października godz. 15.00 LKS TRAWNIKI – LKS BISKUPICE
niedziela 11 października godz. 15.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – KS Bronowice Lublin
niedziela 11 października godz. 15.00 Roztocze Batorz – VIR DOROHUCZA
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – VII KOLEJKA
niedziela 11 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Orkan Bełżec
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA
sobota 10 października godz. 11.00 Orlęta Radzyń Podlaski – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – VII KOLEJKA
niedziela 11 października godz. 12.00 LKS TRAWNIKI – Tur Milejów
sobota 10 października godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Tajfun Ostrów Lubelski
logo Avia
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – XI KOLEJKA
sobota 10 października godz. 10.00 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – VI KOLEJKA
sobota 10 października godz. 13.00 Tęcza Kraśnik – PIASKOVIA PIASKI
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – VII KOLEJKA
niedziela 11 października godz. 11.00 Stok Zakrzówek – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XI KOLEJKA
sobota 10 października godz. 11.30 Motor Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XI KOLEJKA
sobota 10 października godz. 13.00 Motor Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – VII KOLEJKA
sobota 10 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Tajfun Ostrów Lubelski
sobota 10 października godz. 16.00 Sygnał II Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA I – II TURNIEJ II RUNDY
BOISKO PRZY UL. BALLADYNY W LUBLINIE
sobota 10 października godz. 13.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, AVIA ŚWIDNIK, Lublinianka, Górnik Łęczna, Akademia Paderewski Lublin i BKS Lublin.
logo MKS Siedliska
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – II TURNIEJ II RUNDY
BOISKO ORLIK PRZY UL. RYCERSKIEJ W LUBLINIE
sobota 10 października godz. 12.00 z udziałem: LKS WIERZCHOWISKA, Widok Lublin, BKS Lublin, Motor II Lublin i Błękit Cyców.
A KLASA CHEŁM – VIII KOLEJKA
niedziela 11 października godz. 12.00 MKS SIEDLISKA – Bug Hanna
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama