SPORT

KTO? GDZIE? KIEDY? WEEKENDOWY TERMINARZ KIBICA PIŁKARSKIEGO

Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
piłka no kalendarzyka imprez na weekend
III LIGA – XV KOLEJKA
sobota 24 października godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski
KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA
sobota 24 października godz. 14.00 PIASKOVIA PIASKI – Perła Borzechów
sobota 24 października godz. 15.30 KS Dąbrowica – LKS WIERZCHOWISKA
A KLASA GRUPA III – XI KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 11.00 Mila Turka – OLEŚNIA OLEŚNIKI
niedziela 25 października godz. 12.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – VICTORIA RYBCZEWICE
logo Perła Mełgiew
B KLASA GRUPA II – IX KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 11.00 LKS BISKUPICE – KS Bronowice Lublin
niedziela 25 października godz. 11.00 LKS TRAWNIKI – Widok Lublin
niedziela 25 października godz. 14.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – VIR DOROHUCZA
Na boisku Świdniczanki w Świdniku Dużym.
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – IX KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 13.00 LKS WIERZCHOWISKA – Poraj Kraczewice
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – XIII KOLEJKA
sobota 24 października godz. 10.00 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – IX KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Motor II Lublin
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – IX KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 14.00 LKS TRAWNIKI – Rohland Tuszów
niedziela 25 października godz. 14.15 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Tajfun Ostrów Lubelski
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – XIII KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – AP TOP Biała Podlaska
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 15.00 Sygnał Chodel – PIASKOVIA PIASKI
logo Avia
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – IX KOLEJKA
sobota 24 października godz. 11.30 Stal Poniatowa – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XIII KOLEJKA
sobota 24 października godz. 11.00 Tomasovia Tomaszów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XIII KOLEJKA
sobota 24 października godz. 12.30 Tomasovia Tomaszów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – IX KOLEJKA
Mecz rozegrany awansem we środę 21 października: PIASKOVIA PIASKI – AVIA ŚWIDNIK 2:10
A KLASA CHEŁM – X KOLEJKA
niedziela 25 października godz. 12.00 MKS SIEDLISKA – Astra Leśniowice
Na boisku Frassati w Fajsławicach.
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama