AKTUALNOŚCI

MEDIA EXPERT W ŚWIDNIKU – OTWARCIE Z POMPĄ

 
Jpeg
Balony, prezenty, promocje i tłumy chętnych po zakupy. Tak w skrócie można określić otwarcie nowego elektromarketu w Świdniku.
Dziś już od 7.00 rano przed świdnickim sklepem sieci Media Expert przy ul. Racławickiej można było zobaczyć kolejkę ustawioną do wejścia.
– Chciałbym kupić laptop córce, a zazwyczaj ceny takiego sprzętu jakiego szukam nie są na moją kieszeń. Liczę, że dziś trafi mi się jakaś okazja. – mówi nam jeden z klientów przechadzających się po sklepie. Ciężko dostać się do wyjścia, bo takich łowców promocji jest tłum.
– Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania wśród mieszkańców Świdnika, ale jest nam niezmiernie miło. Myślę, że to za sprawą niespodzianek, jakie przygotowaliśmy z okazji otwarcia sklepu. Oprócz wyjątkowych promocji, każdy kto zrobił u nas zakupy może wygrać cenne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego. – mówi Szczepan Smyl, kierownik świdnickiego elektromarketu.
Z głośników słychać było głośną muzykę, przerywaną komunikatami o promocjach, czekających w kolejce pracownicy częstowali jabłkami i kawą, a przed wejściem każdy mógł zjeść ciepły poczęstunek za darmo. Na najmłodszych przed budynkiem czekała dmuchana zjeżdżalnia.
Sądząc po gigantycznej kolejce do kas, organizatorzy wydarzenia zdali egzamin z tej akcji promocyjnej.
– Nasi pracownicy mają dziś pełne ręce roboty, bo każdy chce zrobić korzystnie zakupy, ale spokojnie, jeszcze przez trzy dni będzie można skorzystać z aktualnych promocji. – zapewnia Szczepan Smyl.
 

 
D.C.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button