AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

WSPOMNIENIE SŁONECZNEGO LATA

Jpeg
Dziś w Starostwie Powiatowym w Świdniku nagrody i wyróżnienia odebrali zwycięzcy powiatowego konkursu fotograficznego. W konkursie pt. „Wspomnienie z wakacji” mogli wziąć udział uczniowie powiatowych szkół ponadgimnazjalnych. Najpierw w każdej ze szkół odbywał się etap szkolny konkursu, zaś po rozstrzygnięciu konkursów szkolnych trzy najlepsze prace z każdej szkoły trafiały do powiatowego etapu konkursu.
Nagrodzone fotografie zabrały nas na chwilę w podróż w czasie – do lata i leniwego czasu wakacji. Pomysł, kompozycja, technika wykonania – to elementy, na które postawiło jury konkursu przyznając nagrody i wyróżnienia.
Nagrody z rąk wicestarosty otrzymali: za I miejsce – Kaja Kierepka, uczennica Zespołu Szkół Nr 1 w Świdniku, za II miejsce – Karol Malec, uczeń Zespołu Szkół w Trawnikach, zaś za miejsce III – Martyna Szabała, uczennica Zespołu Szkół Nr 1 w Świdniku. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali upominki w postaci kart prezentowych do znanego salonu prasowego. Wyróżnienia trafiły do: Karoliny Lipiec – uczennicy Zespołu Szkół Nr 1 w Świdniku, Aleksandry Wójcik – uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku, Marcjanny Belcarz – uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku oraz Mateusza Iwaniaka – ucznia Zespołu Szkół w Trawnikach. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy niesłabnącej pasji do chwytania magicznych chwil w obiektyw aparatu fotograficznego. Zapraszamy również do udziału w kolejnych konkursach fotograficznych organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Świdniku.
(Poz)

Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button