SPORT

„SZUWAREK” PRZYJAZNY DLA NASZYCH PŁYWAKÓW

W minioną sobotę w Krasnymstawie odbyła się VI Runda Ligi Pływackiej „Szuwarek”. Była to ostatnia runda rywalizacji w ramach tej ligi w 2015 roku. Świdnicką Szkołę Pływania na tych zawodach reprezentowało ośmioro zawodników, których trenerem jest Michał Harasymow.
PŁYWANIE_HARASYMOW
Wyniki indywidualne naszych reprezentantów:
* Szymon Bożek – 7 miejsce na 25 metrów stylem grzbietowym, 7 miejsce na 25 metrów stylem dowolnym (startował z zawodnikami o rok starszymi).
* Emilia Adamek – 3 miejsce na 25 metrów stylem grzbietowym, 6 miejsce na 25 metrów stylem dowolnym (w klasyfikacji generalnej 2015 roku zajęła 6 miejsce, a startowała w czterech z sześciu rund).
* Michał Piekaruś – 7 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym.
* Krzysztof Michałek – 8 miejsce na 25 metrów stylem motylkowym, 10 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym.
* Maks Kapuśniak – 5 miejsce na 25 metrów stylem motylkowy, 5 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym.
* Julia Piekaruś – 16 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym.
* Krzysztof Bożek – 4 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym, 9 miejsce na 100 metrów stylem zmiennym (w klasyfikacji generalnej 2015 roku zajął 5 miejsce, a startował w czterech z sześciu rund).
* Dominik Stacharski – 15 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym.
Na sobotnich zawodach nieobecny był Iwo Obrębski, który w klasyfikacji generalnej 2015 roku zajął 5 miejsce, a startował w dwóch z sześciu rund).
Trener Świdnickiej Szkoły Pływania, Michał Harasymow: Dziękuję swoim zawodnikom za wspaniałą pracę oraz za osiągnięte wyniki w Lidze Pływackiej Szuwarek w 2015 roku. Był to nasz pierwszy cykl roczny startu w zawodach. W tym roku po raz pierwszy wystartowaliśmy jako Świdnicka Szkoła Pływania. Dla większości zawodników był to rok, w którym wystartowali w swoich pierwszych zawodach. Trenujemy tylko dwa, a niektórzy zawodnicy trzy razy w tygodniu. Mimo, że zaczęliśmy swoje starty dopiero od trzeciej rundy w Lidze Szuwarka to osiągnęliśmy wspaniałe wyniki zajmując czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej. Wszyscy zawodnicy wraz z kolejnymi startami poprawiali swoje wyniki życiowe. Jestem przekonany ze przy takim zaangażowaniu i determinacji naszych zawodników wyniki w 2016 roku będą jeszcze lepsze. Wszystkim zawodnikom życzę wspaniałych sukcesów. Jesteśmy z Was dumni!
JacK
foto: www.plywanieswidnik.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button