SPORT

TEGO JESZCZE W HALÓWCE NIE BYŁO!!! RUSZA „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA”!!!

Organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej pozyskali do współpracy firmę All Promote, która objęła swoim patronatem i sponsoringiem nową klasyfikację „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną w tej klasyfikacji będzie komplet strojów sportowych!!!
LOGO
Ponadto organizatorzy spośród wszystkich zawodników będą wybierali „FIGHTERA KOLEJKI”. Nagrodą każdorazowo będzie piłka firmy SELECT ufundowana przez firmę ALL PROMOTE. Za niedzielną, pierwszą kolejkę ligi tytuł ten przypadł ŁUKASZOWI RÓŻYCKIEMU (Hydrocentrum), który strzelił pierwszą bramkę w sezonie 2015/2016! Wywiad z „Fighterem I Kolejki” ukaże się jutro na www.swidnickahalowka.futbolowo.pl oraz na naszym portalu, który sprawuje patronat medialny nad rozgrywkami. Znajdzie się także na łamach biuletynu Lokalny Przegląd Piłkarski dostępnego bezpłatnie podczas II kolejki rozgrywek, już w najbliższą sobotę 28 listopada na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. Zapraszamy do lektury!
REGULAMIN KLASYFIKACJI „All PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA”
1. Klasyfikacja jest drużynowa i obejmuje mecze I oraz II rundy extraligi.
2. Punktacja:
– wygrana: 1 pkt.
– wygrana, przegrywając do przerwy: 2 pkt.
– obrona (nie bierzemy pod uwagę przestrzelenia lub trafienia w słupek czy poprzeczkę) w meczu rzutu karnego lub przedłużonego rzutu karnego przez bramkarza: 3 pkt.
– zachowanie przez drużynę „czystego konta” w jednej połowie meczu: 4 pkt.
– zachowanie przez drużynę „czystego konta” w całym meczu: 5 pkt.
– wygrana, strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu z gry: 6 pkt.
– wygrana, strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu z rzutu karnego lub przedłużonego rzutu karnego: 7 pkt.
– wygrana w meczu, strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu z rzutu karnego lub przedłużonego rzutu karnego wykonywanego przez bramkarza: 8 pkt.
– wygrana w meczu, strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu przez bramkarza z gry: 9 pkt.
– trzy bramki zdobyte przez jednego zawodnika w meczu: 10 pkt.
– więcej niż trzy bramki zdobyte przez jednego zawodnika w meczu: 15 pkt.
3. W przypadku równej liczby punktów o kolejności drużyn w klasyfikacji decyduje większa liczba „jednorazowych zdobyczy” o większej liczbie punktów. Przy równej liczbie „jednorazowych zdobyczy” o większej liczbie punktów o kolejności decyduje losowanie.
* * *
All Promote to firma specjalizująca się w dedykowanych kampaniach reklamowych. Przenośne nośniki SilverBoard, kilka tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie całej Polski oraz sprawne pozyskiwanie lokalizacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta gwarantują precyzyjne dotarcie do zamierzonej grupy docelowej.
All_Promote_szare_tło
All Promote często wspiera inicjatywy sportowe. Jej właściciel Marcin Czubak to zapalony były piłkarz amator, który ze względu na kontuzję niestety sam nie może już uczestniczyć w rywalizacji na boisku, ale bardzo chętnie wspiera takie inicjatywy jak Powiatowa Amatorska Liga w halowej piłce nożnej pięcioosobowej.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button