AKTUALNOŚCIEDUKACJA

MIKOŁAJ W SOSW W ŚWIDNIKU

Odwiedził nas Mikołaj…DSC_0733 DSC_0767
Tradycją stały się już „spotkania mikołajkowe”, które dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku organizuje młodzież, wraz z wychowawcami z internatu PCEZ w Świdniku. Jak sięgnąć pamięcią, to „Mikołaj z PCEZ’ do nas przychodzi, mamy wtedy okazję do miłego spędzenia czasu, śpiewamy wspólnie kolędy. Dla naszych uczniów to radosne przeżycie, a dla uczniów PCEZ w Świdniku, którzy angażują się w tę akcję to „cząstka siebie podarowana innym”. Zawsze dostajemy prezenty od Mikołaja, a i my staramy się odwdzięczyć. W tym roku Mikołaj otrzymał własnoręcznie zrobioną przez naszych uczniów ozdobę choinkową. Dziękujemy!!
Do zobaczenia za rok!
SOSW w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button