AKTUALNOŚCISPORT

KOMPLET STROJÓW ZA „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA” JUŻ CZEKA!!!

Walka w klasyfikacji „All Promote Fighter Extraliga” rozkręca się na dobre! W minioną niedzielę najwięcej punktów do klasyfikacji „zarobiła” ekipa Solidarności PZL. „Solidarni” zdobyli aż 19 punktów, ale warto dodać, że w dwóch rozegranych meczach. Lider klasyfikacji, czyli Metalowcy zgarnęli 14 „oczek”, podobnie jak Dywany Łuszczów. O trzy punkty więcej do swojego dorobku dopisała ekipa SPM-Wspólnota Świdnicka. 
czubak nowy
Nagrodą główną w klasyfikacji ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA” jest komplet strojów sportowych, który dziś oficjalnie odebraliśmy z rąk fundatora – Marcina Czubaka, właściciela firmy All Promote.
Przypomnijmy, że organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej na sezon 2015/2016 pozyskali do współpracy firmę All Promote, która objęła swoim patronatem i sponsoringiem klasyfikację drużynową „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA” oraz funduje piłki SELECT dla FIGHTERA KOLEJKI.
czubak piłki
Klasyfikacja po V kolejce extraligi wygląda następująco:
1. Metalowcy 61 (18) pkt.
2. Solidarność PZL 58 (15) pkt.
3. SPM-Wspólnota Świdnicka 41 (11) pkt.
4. Speed Car 33 (8) pkt.
5. Dywany Łuszczów 25 (5) pkt.
6. Dwójka-Remondis 20 (6) pkt.
7. Komes 19 (6) pkt.
8. Wierzchowiska 17 (4) pkt.
9. SMB Team 8 (2) pkt.
10. Pegimek 4 (1) pkt.
Regulamin klasyfikacji „All PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA” dostępny jest na http://www.swidnickahalowka.futbolowo.pl
* * *
All Promote to firma specjalizująca się w dedykowanych kampaniach reklamowych. Przenośne nośniki SilverBoard, kilka tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie całej Polski oraz sprawne pozyskiwanie lokalizacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta gwarantują precyzyjne dotarcie do zamierzonej grupy docelowej.
Logo ciemne tło ALL PROMOTE
All Promote często wspiera inicjatywy sportowe. Jej właściciel Marcin Czubak to zapalony były piłkarz amator, który ze względu na kontuzję niestety sam nie może już uczestniczyć w rywalizacji na boisku, ale bardzo chętnie wspiera takie inicjatywy jak Powiatowa Amatorska Liga w halowej piłce nożnej pięcioosobowej.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button