AKTUALNOŚCISPORT

RAFAŁ KUŚMIERZ – FIGHTER V KOLEJKI HALÓWKI!

W meczu V kolejki, dwóch drużyn zajmujących ostatnie lokaty w tabeli II ligi, Starostwo Powiatowe zmierzyło się z Ruchem. Do ostatnich sekund na świetlnej tablicy widniał rezultat remisowy. Na pięć sekund przed końcową syreną sędziowie podyktowali rzut karny dla lublinian. Skutecznym wykonawcą tego stałego fragmentu gry, który dał Ruchowi wygraną 2:1, został Rafał Kuśmierz. Szczęśliwy strzelec został Fighterem Kolejki!
kuśmierz
* To Twój dziewiąty sezon w świdnickiej halówce. Wraz z drużyną Ruchu powróciliście teraz po trzech latach przerwy…
– Chęci do grania były, ale gdy przyszło do kompletowania składu to zaczynały się problemy i termin zgłoszenia do ligi nam po prostu uciekał. W tym roku jednak się udało!
* Początek tego sezonu w Waszym wykonaniu był kiepski. Zdobyliście tylko jeden punkt w trzech meczach…
– Główną przyczyną był brak zrozumienia na boisku. W obecnym składzie gramy dopiero od początku tego sezonu. Potrzeba nam przede wszystkim zgrania.
* Ze Starostwem wygraliście minimalnie. Czy to już przełamanie złej passy?
– Mecz był bardzo wyrównany. Graliśmy tego dnia bez zmienników, a o naszym sukcesie zadecydowała konsekwentna gra w obronie i wykorzystywanie nadarzających się sytuacji podbramkowych
* Strzeliłeś dwa gole, które dały Wam pierwszą wygraną w tym sezonie. Noga nie zadrżała przy tym karnym?
– Powiem szczerze, że nie było chętnych do wykonywania karnego. No to podszedłem, strzeliłem ile „fabryka dała” i wpadło… (śmiech).
* O co powalczy Ruch Lublin w bieżącym sezonie?
– Awans jest chyba poza naszym zasięgiem, ale o miejsce na ligowym „pudle” powalczymy.
* Twój typ na wynik kolejnego meczu z Soft Bait Systems?
– Nasza wygrana, bo jeśli zaczęliśmy wygrywać to pociągnijmy tą serię jak najdłużej!
* Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w kolejnych meczach!
Rozmawiał: JacK
FUNDATOREM NAGRODY W POSTACI PIŁKI „SELECT” DLA „FIGHTERA KOLEJKI” JEST FIRMA ALL PROMOTE.
All Promote to firma specjalizująca się w dedykowanych kampaniach reklamowych. Przenośne nośniki SilverBoard, kilka tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie całej Polski oraz sprawne pozyskiwanie lokalizacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta gwarantują precyzyjne dotarcie do zamierzonej grupy docelowej.
Logo ciemne tło ALL PROMOTE
All Promote często wspiera inicjatywy sportowe. Jej właściciel Marcin Czubak to zapalony były piłkarz amator, który ze względu na kontuzję niestety sam nie może już uczestniczyć w rywalizacji na boisku, ale bardzo chętnie wspiera takie inicjatywy jak Powiatowa Amatorska Liga w halowej piłce nożnej pięcioosobowej.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button