AKTUALNOŚCISPORT

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD LUDZI POWIATOWEGO SPORTU!!!

W ten szczególny czas poprosiliśmy kilka osób reprezentujących niwę sportową w powiecie świdnickim o swoje życzenia świąteczno-noworoczne. Efekt przedstawiamy poniżej. Od działu sportowego lsw24.pl dla wszystkich czytelników także WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2016 ROKU!!!
fotki
ŁUKASZ GIERESZ (kapitan piłkarskiej III-ligowej drużyny GPTS Avia Świdnik)
„Wszystkim sympatykom świdnickiego sportu, w szczególności kibicom Avii, życzę zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością, a Nowy rok niech przyniesie jak najwięcej sukcesów i pozytywnych emocji ze świdnicką Avią. PozdrAVIAm!”
PAULINA GOŚ (kapitan piłkarskiej III-ligowej drużyny LKS Wierzchowiska)
„Z okazji Świąt pragnę złożyć wszystkim Kibicom życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny Nowy Rok niech będzie czasem realizacji osobistych celów i motywacji do dalszej walki!”
AGATA GUŚCIORA (wychowanka LKS Wierzchowiska, obecnie czołowa piłkarka Górnika Łęczna i kadry narodowej)
„Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości, a Nowy Rok, by stał się czasem spełnionych marzeń i mistrzowskiej formy szczególnie dla sportowców!”
TOMASZ KORONA (super strzelec piłkarskiej B klasy z LKS Perła Progres Mełgiew)
„Zdrowych i Wesołych Świat Bożego Narodzenia wszystkim kochającym piłkę, piłkarzom, kibicom działaczom. Wszystkiego najlepszego!”
BARTŁOMIEJ MISZTAL (kapitan siatkarskiej II-ligowej drużyny ASPS Avia Świdnik)
„Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej!”
KAROL SERWIN (mistrz Polski w trialu rowerowym z Klubu Motorowego Champion Świdnik)
„Chciałbym życzyć wszystkim dużo wiary we własne marzenia. Odwagi w podejmowaniu zmian w życiu. Radości i dużo uśmiechu na co dzień. Jako sportowiec życzę również, aby każdy zadbał o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną i odżywianie!”
TOMASZ ŚWIETLICKI (kierownik A-klasowej drużyny piłkarskiej GLKS Victoria Rybczewice)
,,Kolęda, na szczęście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie” Wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym. A w nowym roku, wiary w lepsze jutro, zawodnikom, kibicom oraz sympatykom piłki nożnej składa Zarząd GLKS Victoria Rybczewice!”
Zebrał: JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button