AKTUALNOŚCI

POBITY NA ŚMIERĆ ?

68-83793
KPP Krasnystaw
W niedzielę, niedaleko klubu Kometa w Siedliskach Pierwszych znaleziono zwłoki mężczyzny. Możliwe, że 31-latek został pobity na śmierć. Zarzuty usłyszał dziś jeden z podejrzanych, 19- letni mieszkaniec Piask.
W niedzielę w południe dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w pobliżu dyskoteki w miejscowości Siedliska Pierwsze (gm. Fajsławice) leży mężczyzna z ranami twarzy i nie daje oznak życia. Ciało znalazł mieszkaniec tej miejscowości, który wracał z kościoła.
Ciało z widocznymi obrażeniami twarzy znajdowało się w odległości ok. 100 metrów od klubu.
Na miejsce zostali skierowani policjanci, wraz z prokuratorem, biegłym z zakresu medycyny sądowej, technik kryminalistyki. Wparcia krasnostawskim funkcjonariuszom udzielili mundurowi z Wydz. Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Już wstępne ustalenia wskazywały, że mogło dojść śmiertelnego pobicia mężczyzny. Biegły z zakresu medycyny sądowej stwierdził u niego liczne złamania kości twarzoczaszki. Będący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok.
– Do tej pory zatrzymanych zostało czterech mężczyzn. Jeden z nich usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi mu do 10 lat więzienia. To 19- latek z Piask. Trwa ustalanie jaki był udział w zdarzeniu pozostałych podejrzanych – poinformował dziś podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.
– Nie mogę uwierzyć, że coś tak strasznego mogło go spotkać. Był w porządku – mówi znajomy zmarłego.
– To nie był typ spokojnego człowieka. Myślę, że mógł być winien komuś pieniądze i dlatego został pobity – słyszymy od innego znajomego. – Już w dyskotece ktoś próbował go napaść – dodaje.
Wciąż trwa ustalanie okoliczności śmierci mieszkańca Siedlisk Drugich, pochodzącego z Gardzienic.

Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button