AKTUALNOŚCI

NADMIERNA PRĘDKOŚĆ PRZYCZYNĄ GROŹNEGO ZDERZENIA W MIEJSCOWOŚCI DOROHUCZA

Nadmierna prędkość była przyczyną wczorajszego groźnie wyglądającego zdarzenia w miejscowości Dorohucza na drodze K-12. Na skutek zderzenia się dwóch osobówek oraz rowerzysty do szpitala z obrażeniami głowy trafiła pasażer jednego z pojazdów. Po badaniach okazało się, że nie ma zagrożenia dla jego życia i zdrowia. 25–letni kierowca fiata został ukarany mandatem karnym i punktami karnymi. Kolejny raz apelujemy o ostrożność na drodze.

W czwartek 11 lutego , w godzinach popołudniowych na drodze K-12 w miejscowości Dorohucza doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych oraz rowerzysty. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 25-letni kierowca pojazdu marki Fiat Brava nie zdążył bezpiecznie wyhamować przed jadącym przed nim pojazdem marki Audi, które skręcało w boczną posesję. Jego auto najechało na tył skręcającego pojazdu, a następnie uderzyło w jadącego poboczem rowerzystę. Na miejscu interweniowała załoga karetki pogotowia ratunkowego, która przetransportowała pasażerkę audi z obrażeniami głowy do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie odniosła poważnych obrażeń. Również kierowcy fiata jak i rowerzyście nic poważnego się nie stało. Jak potwierdził alkomat wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. 25–letni sprawca spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym i punktami karnymi.
Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność na drodze. Przypominają również o zasadzie ograniczonego zaufania zarówno do innych uczestników ruchu drogowego jak również często zdradliwych warunków atmosferycznych.
KPP Świdnik

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button