AKTUALNOŚCIEDUKACJA

OTWARTE JEDNOSTKI POLICJI

Policjanci gościli w budynku Komendy Powiatowej Policji w Świdniku grupę „zerówkowiczów” z Przedszkola nr 7 w Świdniku. Dzieci wraz z nauczycielami skorzystały z zaproszenia w ramach akcji tzw. „Dni otwartych jednostki Policji”. Na zakończenie spotkania dzieci wysłuchały krótkiej prelekcji po której otrzymały elementy odblaskowe. Zanim opuściły budynek Komendy chętnie skorzystały z zaproszenia do obejrzenia z bliska radiowozu.

Policjanci gościli w budynku Komendy Powiatowej Policji w Świdniku grupę „zerówkowiczów” z Przedszkola nr 7 w Świdniku. Dzieci wraz z nauczycielami skorzystały z zaproszenia w ramach akcji tzw. „Dni otwartych jednostki Policji”. Dla przedszkolaków wizyta była bardzo emocjonująca, gdyż pierwszy raz mieli tak bliski kontakt z policjantami i mogli podglądać ich pracę. Największą ciekawość wzbudziło spotkanie z technikiem kryminalistyki- mł.asp. Łukaszem Huczukiem.
Dzieci nie tylko mogły wysłuchać czym zajmują policjanci ale również osobiście pobawić się w tropiciela śladów. Na pamiątkę każdy dostał zabezpieczony odcisk swojej dłoni. Na koniec spotkania dzieci otrzymały w prezencie elementy odblaskowe, a także obejrzały z bliska radiowozy.
E.W.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button