AKTUALNOŚCISPORT

Wyniki XIII kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu

NIEDZIELA (19.02.2017 r.)
MECZ ZALEGŁY – NEPTUN II LIGA
12.00 Canarinios – LTS MW Sport 2:5 (1:2)
Bramki: 0:1 Adrian Duda (1′), 0:2 Piotr Pasternak (7′), 1:2 Patryk Paluch (8′), 1:3 Adrian Duda (19′), 1:4 Hubert Rak (21′), 1:5 Robert Wójcik (54 sekundy przed końcem meczu), 2:5 Patryk Paluch (44 sekundy przed końcem meczu).
Canarinios: Bartłomiej Mazur (k) (c), Sebastian Januszek, Patryk Paluch (ż), Mateusz Borowiec, Karol Skibiński oraz Kamil Lewicki, Bartosz Pranagal. 
LTS: Cezary Duda, Michał Skorek, Hubert Rak (c) (k), Adrian Duda, Robert Wójcik oraz Patryk Grzebuła, Patryk Mizura, Arkadiusz Charytanowicz, Sebastian Samborski, Piotr Pasternak, Kamil Błaszczak, Jakub Błaszczak.  
NEPTUN II LIGA – XIII KOLEJKA
12.30 Starostwo Powiatowe – OSP Oleśniki 3:5 (3:3)
Bramki: 0:1 Paweł Fidut (1′), 1:1 Marceli Mucha (2′), 2:1 Wojciech Świątek (5′), 3:1 Mateusz Romak (7′), 3:2 Krzysztof Nastulak (10′), 3:3 Dominik Wronka (12′), 3:4 Kamil Kluch (19′), 3:5 Dominik Wronka (38 sekund przed końcem meczu).
Starostwo: Karol Grodzki, Wojciech Świątek (ż), Janusz Jędrych, Michał Bujnik, Marceli Mucha oraz Mateusz Romak (k) (c), Paweł Portka.
Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Paweł Fidut, Krzysztof Nastulak (ż), Wojciech Mrugała oraz Jakub Kochalski, Krzysztof Godula, Łuaksz Kamiński, Kamil Kluch, Paweł Kropornicki. 
13.00 Kos-Wit 1997 – RKS Ruch 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Daniel Barabasz (5′), 2:0 Jacek Kosierb (7′), 3:0 Konrad Kiejda (8′), 4:0 Daniel Barabasz (19′), 5:0 Konrad Kiejda (21′), 6:0 Konrad Kiejda (43 sekundy przed końcem meczu).
Kos-Wit: Tomasz Kasak (k) (c), Marcin Twarowski (ż), Artur Sadło, Daniel Barabasz, Konrad Kiejda oraz oraz Marcin Siwek, Jakub Szponar, Mateusz Imgront, Jacek Kosierb.
RKS: Kamil Kuśmierz, Tomasz Ziemba, Michał Przerada, Rafał Kuśmierz, Grzegorz Królikowski oraz Paweł Ziemba (k) (c), Piotr Zieleniewski. 
13.30 LTS MW Sport – Hydrocentrum 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Michał Skorek (11′), 2:0 Piotr Pasternak (17′), 3:0 Robert Wójcik (23′), 3:1 Kamil Domański (8 sekund przed końcem meczu).
LTS: Cezary Duda, Michał Skorek, Hubert Rak (c) (k), Adrian Duda, Robert Wójcik oraz Patryk Grzebuła, Patryk Mizura, Arkadiusz Charytanowicz, Sebastian Samborski, Piotr Pasternak, Kamil Błaszczak, Jakub Błaszczak. 
Hydrocentrum: Damian Ziętek, Kamil Domański, Marek Gawda, Łukasz Różycki, Konrad Jóźwik oraz Krystian Wójcik, Marek Niedźwiedź. Kierownik drużyny: Dariusz Woliński.
pauza: Canarinios
TABELA
1. LTS MW Sport                12  28  (9-1-2)  46:16
2. Kos-Wit 1997                  11  26  (8-2-1)  46:21
3. OSP Oleśniki                  11  22  (7-1-3)  46:24
4. Hydrocentrum                 11  19  (6-1-4)  26:28
5. Canarinios                      11    7  (2-1-8)  21:43
6. Starostwo Powiatowe      11    6  (2-0-9)  22:41
7. RKS Ruch                      11    5  (1-2-8)    8:42
MW SPORT I LIGA – IV KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
14.00 NEO.NET – LS 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Mróz (5′), 1:1 Artur Harasim (23′).
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Michał Jaworski (c), Tomasz Sapuła, Daniel Rajtar oraz Paweł Kozak, Arkadiusz Herbik. Kierownik drużyny: Jakub Koperski. 
LS: Arkadiusz Rycaj, Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim, Jan Cegiełka, Mateusz Żminda oraz Marcin Pastusiak, Tomasz Chlebuś (c). 
14.30 Soft Bait Systems – Klastmed 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Kamil Baran (17′).
Soft Bait: Radosław Kocot, Kamil Baran (c), Krzysztof Wójcik, Sebastian Baran (ż), Damian Jarosz oraz Dominik Jarosz, Daniel Leszczyński, Kamil Sochalski. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
Klastmed: Marcin Wasak (k), Piotr Kędzierski, Krystian Kowalczyk, Rafał Muzyka (ż), Maciej Dąbrowski oraz Dariusz Kowalik, Grzegorz Żuchnik (ż), Jarosław Magryta (c).
pauza: Creatio Biuro Rachunkowe
grupa spadkowa
15.00 Świdnik Wysokich Lotów – SAWA 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Grzegorz Wituch (15′).
Świdnik WL: Paweł Kwiatkowski, Radosław Szczerba (c), Leszek Kalicki, Tomasz Filipiuk, Grzegorz Wituch (ż) oraz Piotr Kulczyński, Grzegorz Kulczyński, Maciej Krzyżanowski, Andrzej Usidus, Łukasz Reszka (k). 
SAWA: Wojciech Lesicki, Radosław Pawłowski, Mateusz Warda, Michał Martyna (k) (c), Paweł Łyjak oraz Salvatore Nigro. 
15.30 Kozaki w Kaloszach – Pokolenie J.P.II 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Michał Babiarz (3′), 1:1 Grzegorz Sołdaj (8′), 2:1 Marcin Galiński (18′).
Kozaki: Piotr Błach, Grzegorz Sołdaj (c), Kamil Bartyzel, Marcin Galiński, Łukasz Mazurkiewicz oraz Łukasz Kozieł, Paweł Duda, Jakub Amborski, Krzysztof Leśniak. Kierownik drużyny: Marcin Kosiński.
Pokolenie: Łukasz Karalus, Łukasz Frąc (c), Tobiasz Kaciuczyk (ż), Michał Babiarz, Michał Karaszewski oraz Krzysztof Lotek, Michał Piskor, Rafał Usidus, Marek Pastusiak, Marcin Kryszak, Rafał Bartoszuk. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
pauza: ITS
TABELA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems           12  31  (10-1-1) 38:14
2. Klastmed                        12  22  (7-1-4)  30:14
3. LS                                  12  20  (6-2-4)  25:22
4. Creatio Biuro Rachunkowe12  18  (6-0-6)  20:24
5. NEO.NET                        13  16  (5-1-7)  38:32
grupa spadkowa
6. SAWA                            12  19  (6-1-5)  35:25
7. Kozaki w Kaloszach        12  19  (6-1-5)  21:29
8. Świdnik Wysokich Lotów 13  13  (4-1-8)  15:28
9. ITS                                 12  11  (3-2-7)  21:42
10. Pokolenie J.P.II             12    9  (3-0-9)  18:31
ALL PROMOTE EXTRALIGA – IV KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
16.00 Dywany Łuszczów – SMB Team 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Piotr Baran (6′), 0:2 Kamil Ostrowski (10′), 1:2 Kamil Cieśla (11′).
Dywany: Kurylo Mushtai, Jakub Bomba, Michał Kozak, Sebastian Witkowski, Kamil Cieśla oraz Jarosław Kowalik (k) (c).
SMB Team: Karol Porzak, Łukasz Jarmuł, Tomasz Rossa (c), Łukasz Sobiech, Kamil Ostrowski oraz Tomasz Rossa (c), Piotr Baran, Tomasz Wnuk. Kierownik drużyny: Artur Banasik.
16.30 Solidarność PZL – Metalowcy 0:0
Solidarność: Paweł Socha, Rafał Pyda, Michał Skoczylas, Jacek Kochalski (c), Paweł Szyjduk oraz Piotr Kochalski, Krzysztof Olender, Jakub Solarski, Piotr Chlebuś (k), Tomasz Szklarz. 
Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Kasak (c), Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Dariusz Komarzeniec, Paweł Gromada, Jarosław Komarzeniec, Marek Kołodziejczyk, Maksymilian Kuś, Maciej Wilk. 
pauza: Pegimek
grupa spadkowa
17.00 Dwójka-Remondis – Antique 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Krzysztof Chilimoniuk (1′), 1:1 Krystian Tuzimski (5′), 2:1 Marcin Hanowski (17′), 3:1 Krystian Tuzimski (31 sekund przed końcem meczu).
Dwójka: Tomasz Świć, Łukasz Rzepecki, Robert Haczkur, Łukasz Gąbka, Marcin Hanowski (c) (k) oraz Łukasz Świdziński, Piotr Daszko, Krystian Tuzimski, Paweł Koziołkiewicz, Sebastian Kuśmirek. 
Antique: Maciej Łukawski, Marcin Bijas, Łukasz Skroban, Marcin Szyjduk (c), Krzysztof Chilimoniuk oraz Mirosław Sobiesiak (k). 
17.30 Perła Progres Mełgiew – M-Tech 4:3 (1:2)
Bramki: 1:0 Tomasz Korona (1′), 1:1 Mariusz Piłat (8′), 1:2 Mariusz Piłat (11′), 2:2 Dawid Kurkiewicz (15′), 3:2 Tomasz Korona (19′), 3:3 Mariusz Piłat (20′), 4:3 Michał Hajkowski (24′).
Perła: Grzegorz Cimek, Michał Hajkowski, Rafał Dybała (c), Dawid Kurkiewicz, Tomasz Korona (ż) oraz Sebastian Gołąb (k).
M-Tech: Rafał Napora, Krzysztof Radczuk, Daniel Dudek (ż, cz), Marcin Denis, Łukasz Masłowski (ż) oraz Paweł Walczak (c), Mariusz Gumulski (ż), Mariusz Piłat. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.
pauza: TKKF Świt
TABELA
grupa mistrzowska
1. SMB Team                     12  29  (9-2-1)  26:12
2. Solidarność PZL Świdnik 12  27  (8-3-1)  40:15
3. Metalowcy                      12  20  (6-2-4)  23:18
4. Dywany Łuszczów           13  18  (5-3-5)  22:23
5. Pegimek                         12  17  (5-2-5)  24:25
grupa spadkowa
6. Perła Progres Mełgiew     12  20  (6-2-4)  27:19
7. Antique                           12  13  (3-4-5)  22:28
8. Dwójka-Remondis            13  11  (3-2-8)  21:34
9. M-Tech                           12    9  (2-3-7)  19:35
10. TKKF Świt                    12    6  (1-3-8)  12:27
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – II KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
18.00 Neptun – Perła Progres Mełgiew 3:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Korona (10′), 1:1 Paweł Machnikowski (15′), 2:1 Karol Wróbel (16′), 3:1 Tomasz Korona-samobójcza (24′), 3:2 Sławomir Śliwa (33 sekundy przed końcem meczu).
Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c) (ż), Paweł Machnikowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Mariusz Domagalski, Arkadiusz Ciesielka, Piotr Sadowski. 
Perła Progres: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c), Sławomir Śliwa (ż), Artur Długosz, Artur Derkacz oraz Andrzej Spodar (ż), Tomasz Korona, Sebastian Gołąb (k).
pauza: Misztal Meble
grupa o miejsca 4-6
18.30 SAWA – Policja 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Adam Osek (23′), 0:2 Adam Osek (22 sekundy przed końcem meczu).
SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Walczak, Wojciech Łukasiewicz, Krzysztof Radczuk, Salvatore Nigro (c) oraz Grzegorz Maluga, Paweł Piotrowski (k).
Policja: Ireneusz Sajecki, Artur Szot, Adam Osek (ż), Radosław Woś, Dariusz Kowalik (k) (c) oraz Ludwik Kawalec, Jacek Gozdek.
pauza: Antique Old Stars
TABELA
grupa mistrzowska
1. Perła Progres Mełgiew      11  25  (8-1-2)  43:18
2. Neptun                            12  25  (8-1-3)  31:20
3. Misztal Meble                  11  21  (7-0-4)  37:22
grupa o miejsca 4-6
4. Policja                            11  15  (5-0-6)  17:30
5. Antique Old Stars            11  12  (4-0-7)  14:22
6. SAWA                            12    3  (1-0-11)  9:39

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama