AKTUALNOŚCI

Młoda Victoria zagra na Arenie Lublin

Zakończyły się zmagania w drugim etapie rundy wiosennej w kategorii orlików młodszych (rocznik 2007). Bardzo dobrze w grupie II Ligi Okręgowej spisała się drużyna Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria. Adepci futbolu z Rybczewic, na co dzień podopieczni trenera Mateusza Świetlickiego, w końcowej klasyfikacji swojej grupy zajęli wysokie drugie miejsce dając się wyprzedzić tylko świdnickiej Avii.
Na drugim turnieju rozegranym w Rybczewicach gospodarze ulegli Wiśle Puławy 1:5 (Damian Kasperek), zremisowali z Tęczą I Bełżyce 3:3 (Kasperek 2, Ryszard Podolak), przegrali z Dublerem Opole Lubelskie 0:2 i z Avią Świdnik 0:7. Mecz z Tęczą Kraśnik, która nie dojechała na zawody, Victoria wygrała 3:0 v.o.
Trzeci turniej w Kraśniku: Tęcza – Victoria 2:0 * Victoria – Avia 0:0 * Victoria – Wisła 1:0 (Kasperek) * Victoria – Dubler 2:0 (Kasperek, Jan Jaworski) * Tęcza I – Victoria 0:3 v.o.
Wyciągnęliśmy wnioski ze słabego w naszym wykonaniu turnieju u siebie. Jestem zadowolony z zawodów w Kraśniku. Razem z Avią awansowaliśmy do turnieju finałowego, którym odbędzie się na Arenie Lublin – przyznał trener Victorii, Mateusz Świetlicki.
Victoria: Kamil Augustyński, Jakub Augustyński, Mikołaj Basiak, Sławomir Biłan, Kacper Ciechanowicz, Damian Dąbski, Jan Jaworski, Adam Jaremek, Adrian Jarymek, Bartłomiej Krysa, Kacper Makowski, Maciej Młynarczyk, Ryszard Podolak, Kacper Wójcik, Antoni Chłopek, Hubert Iwańczuk, Damian Kasperek, Kacper Olech, Izabela Olech.