AKTUALNOŚCI

Złodziej rowerów zatrzymany

Wczoraj policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł dwa rowery i portfel. 30-letni mieszkaniec Świdnika usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa.
Do kradzieży rowerów doszło na początku maja br. Jeden z rowerów o wartości 700 zł został przez mężczyznę skradziony z wózkowni bloku, natomiast drugi o wartości 600 zł spod klatki schodowej. Do kradzieży portfela z dokumentami i kartami bankomatowymi doszło w kwietniu, gdzie zuchwały złodziej wszedł do niezamkniętego mieszkania jednego z bloków i wykorzystał nieostrożność domowników.
Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzuty do których się przyznał. 30-latek był już karany za podobne przestępstwa i wykroczenia.
Policja apeluje o czujność oraz ostrożność: prosimy o zamykanie pomieszczeń, gdzie przechowujemy wartościowe przedmioty oraz o zamykanie drzwi mieszkań. Pamiętajmy, że pozostawiając rower bez odpowiedniego zabezpieczenia pod blokiem czy sklepem możemy w łatwy sposób stać się ofiarą przestępstwa.
 
KPP Świdnik

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button