AKTUALNOŚCI

Wyjątkowa Sally dla wyjątkowej osoby

Nasza czytelniczka poprosiła o pomoc w znalezieniu nowego właściciela dla 9-miesięcznego owczarka. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że mimo dobrych chęci, nie może jej zatrzymać, bo Sally nie toleruje małych dzieci.
-Jest kochana. Bardzo potrzebuje miłości i chce ją okazywać, ma tylko problem z okazywaniem emocji – tak 9 miesięczną suczkę owczarka niemieckiego opisuje pani Edyta. Mieszkanka gminy Mełgiew od dwóch tygodni jest właścicielem psa, ale wie, że musi oddać ją komuś, kto nie ma dzieci.
– Pies z radością reaguje na mnie, mojego męża, jednak gdy dzieci są na podwórku i np. grają w piłkę czy się bawią – bardzo się denerwuje i szczeka, a wtedy dzieci się boją. Nie mogę dopuścić, by moje dzieci bały się wyjść przed dom, a psa także nie chcę męczyć i wciąż trzymać w zamknięciu. – relacjonuje pani Edyta. – Ja już zdążyłam pokochać Sally i wierzę, że znajdzie się ktoś, kto na nowo ułoży sobie z nią relacje. Jest bardzo mądrym i pełnym energii psem. Bardzo lubi się bawić i uczyć – dodaje.
Pies posiada książeczkę zdrowia, szczepienia, jest odrobaczony, zabezpieczony od pcheł i kleszczy.
Telefon kontaktowy dla osób zainteresowanych: 506-030-031

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button