AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAŻYCIE I STYL

Wybierz „Sołtysa Roku 2017”


Zapraszamy Państwa do szczególnego Plebiscytu, w którym wybierzemy „Sołtysa Roku 2017”. Organizatorem konkursu są Starosta Świdnicki i Przegląd Świdnicki wraz z lsw24.pl.  Plebiscyt jest okazją na pokazanie i uhonorowanie prężnych, odważnych i zaangażowanych sołtysów. Zgłoś swojego kandydata i odbierz cenną nagrodę!
Na zgłoszenia kandydatów czekamy od 15 do 29 września. Zgłoszeń mogą dokonywać mieszkańcy, jak i sami sołtysi. Formularz zgłoszeniowy kandydata wraz ze zdjęciem przesyłamy na adres pocztowy – Starostwo Powiatowe w Świdniku, ul. Niepodległości 13, 21 -040 Świdnik, z dopiskiem „Sołtys Roku 2017” lub elektronicznie na adres mailowy: redakcja@lsw24.pl
Pełna lista kandydatów z opisem, zdjęciem i numerem będzie publikowana na stronie internetowej www.powiatswidnik.pl oraz na naszej stronie. 

Zgłaszany kandydat powinien pełnić swą funkcję od co najmniej 2015 roku. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy sołectwa i gminy. Prosimy również napisać kilka słów o kandydacie oraz załączyć zdjęcie zgłaszanego sołtysa.
Głosowanie trwać będzie od 13 października do 10 listopada – na kuponach wydrukowanych w październikowym wydaniu „Przeglądu Świdnickiego”. Wypełnione kupony z podaniem imienia i nazwiska kandydata na Sołtysa roku 2017 oraz imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu osoby głosującej na sołtysa,  należy wrzucać do urny oznaczonej plakatem: „Tutaj oddaj głos na „Sołtysa Roku 2017”. Urny na głosy dostępne będą w budynkach: Starostwa Powiatowego w Świdniku, Urzędu Gminy Mełgiew, Urzędu Miejskiego w Piaskach,  Urzędu Gminy Rybczewice, Urzędu Gminy Trawniki i w wybranych sklepach na terenie Powiatu Świdnickiego.
Ogłoszenie wyniku konkursu na „Sołtysa Roku 2017” i osoby, która zostanie wybrana spośród głosujących na danego kandydata i otrzyma cenną nagrodę, nastąpi 18 listopada.
Karta zgłoszeniowa kandydata do tytułu „SOŁTYS ROKU 2017”
Regulamin Konkursu „SOŁTYS ROKU 2017”

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close