AKTUALNOŚCISPORT

Sportowe Mikołajki z Karoliną Michalczuk

Lubelski Okręgowy Związek Bokserski zaprasza na- „ Sportowe pożegnanie Karoliny Michalczuk”-mistrzyni świata i Europy, olimpijki oraz 14- krotnej mistrzyni Polski w boksie. Impreza odbędzie się 2 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkól w Piaskach.
Karolina Michalczuk urodziła się w Brzezicach niedaleko Piask, gdzie od kilkunastu lat mieszka. Przez 15 lat sławiła swoją karierą Piaski i powiat świdnicki na światowych i europejskich arenach, czterokrotnie zdobywając medale mistrzostw świata, w tym złoty w 2008 roku oraz sześciokrotnie medale mistrzostw Europy. Jako pierwsza Polka w 2005 w Tonsbergu stanęła na najwyższym stopniu podium ME. Jest jedyną zawodniczką, która wystąpiła na igrzyskach olimpijskich.
Podczas sportowego pożegnania odbędzie się mecz bokserski pomiędzy reprezentacją województwa lubelskiego, a województwa pomorskiego. Organizatorzy zaplanowali moc atrakcji m.in. loterie, konkursy, występy muzyczne, czy degustacje. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Honorowy patronat nad spotkaniem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Powiatu Świdnickiego oraz Burmistrz Piask.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button